Muzyka - kandydat

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kandydat (Film (2004)[The Manchurian Candidate] Reż.Jonathan Demme) ,

Artykuły - Kandydat (5)

 • Kolejny kandydat do Led Zeppelin

  Kolejny kandydat do Led Zeppelin

  Mamy kolejne głośne nazwisko na giełdzie ewentualnych zastępców Roberta Planta w Led Zeppelin.
 • Hiphopowy prezydent?

  Hiphopowy prezydent?

  Barack Obama, kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych, liczy na to, że w kampanii pomogą mu słynni raperzy Jay-Z i Kanye West.
 • Kora romansowała z kandydatem PiS

  Kora romansowała z kandydatem PiS

  Kandydat na prezydenta Krakowa prof. Ryszard Terlecki miał burzliwy romans z artystką Korą Jackowską, wokalistką Maanamu. Kochali się, słuchali zespołu The Doors i wąchali klej. Piosenkarka rzuciła Terleckiego, bo - jak twierdzi - dręczył ją.
 • Eurowizja bez Polski?

  Eurowizja bez Polski?

  Wciąż nie wiadomo, w jaki sposób zostanie wyłoniony polski kandydat na 50. Konkurs Piosenki Eurowizji, który w maju 2005 roku odbędzie się w Kijowie. Tymczasem pojawiły się pogłoski, jakoby Telewizja Polska miała się wycofać z udziału w Konkursie, podobnie jak niedawno uczyniła to czeska państwowa telewizja. Zapytaliśmy o to u samego źródła, czyli w TVP.
 • Eurowizja 2003: "Podwójny" kandydat

  Eurowizja 2003: "Podwójny" kandydat

  Okazuje się, że zespół Ich Troje nie jest jedynym, który ma szanse reprezentowania podczas festiwalu Eurowizji dwóch krajów. Podobna sytuacja zaistniała w przypadku Esther Hart, holenderskiej artystki, której utwory kandydują na konkursowych reprezentantów Holandii i Wielkiej Brytanii.