kandydat pis

Artykuły - Kandydat pis (8)

 • Szałamacha: Podwyższanie kwoty wolnej od podatku rozpoczniemy od przyszłego roku

  Kandydat PiS na szefa resortu finansów zapewnił, że nie ma planów likwidacji OFE. Na spotkaniu z dziennikarzami Paweł Szałamacha przyznał jednak, że jest sceptyczny co do zasad ich funkcjonowania.
 • Striptizer na liście wyborczej PiS. Prawda wyszła na jaw

  Striptizer na liście wyborczej PiS. Prawda wyszła na jaw

  Łukasz Jaroszewski kandydował w wyborach samorządowych z listy PiS. Były striptizer chciał być opolskim radnym. Kandydaturę wycofał po tym, jak okazało się, że opolski oddział PiS-u nie miał pojęcia o jego przeszłości - donosi TVN24.
 • Kora romansowała z kandydatem PiS

  Kora romansowała z kandydatem PiS

  Kandydat na prezydenta Krakowa prof. Ryszard Terlecki miał burzliwy romans z artystką Korą Jackowską, wokalistką Maanamu. Kochali się, słuchali zespołu The Doors i wąchali klej. Piosenkarka rzuciła Terleckiego, bo - jak twierdzi - dręczył ją.
 • Warszawa może liczyć na 5 mld

  Z 67 mld euro dotacji przyznanej Polsce z unijnego budżetu na lata 2007-2013, Warszawa może liczyć na około 8 proc., czyli ok. 5 mld euro - poinformował Kazmierz Marcinkiewicz, pełniący funkcję prezydenta Warszawy i jednocześnie kandydat PiS na prezydenta miasta, na poniedziałkowym spotkaniu z przedsiębiorcami w siedzibie Konfederacji Pracodawców Polskich.
 • Rynek odporny na Kaczyńskiego!

  Rynek odporny na Kaczyńskiego!

  Wyborcze zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego było oczywiście jednym ze scenariuszy rozważanych przez analityków Pioneer Pekao i polski rynek finansowy. Jedyną niespodzianką dla rynku mogła okazać się przewaga, którą uzyskał kandydat PiS nad swoim konkurentem, Donaldem Tuskiem z Platformy Obywatelskiej (PO).
 • PO i PiS wezmą się za naprawę VAT

  PO i PiS wezmą się za naprawę VAT

  Przyszli koalicjanci nie zamierzają zwlekać z naprawą ustawy o VAT. Rządowy projekt może trafić do Sejmu już na początku 2006 r. Kazimierz Marcinkiewicz, kandydat PiS na premiera, zapowiedział w poniedziałek, że nie ma już czasu na wprowadzenie od 1 stycznia zmian w podatkach dochodowych.
 • Ostatni rok "taksy Belki"

  Podatek giełdowy zniknie z początkiem 2007 roku - zapewnił PARKIET kandydat PiS na premiera, Kazimierz Marcinkiewicz. Pomysł ten popiera Platforma Obywatelska.
 • Stopy jak w UE? Czemu nie!

  Kandydat PiS na ministra finansów chce stóp procentowych jak w strefie euro. Sojuszników ma w "gołębiach" z RPP. Czy to wystarczy? Cezary Mech, kandydat na ministra finansów w nowym rządzie, twierdzi, że nie ma powodów, by stopy procentowe w Polsce były na wyższym poziomie, niż w strefie euro.