Fakty - Kancelaria Prezydenta

Synonimy:
kancaleria prezydenta, kancelaria prezydneta
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kancelaria Prezydenta (306)

Filmy - Kancelaria Prezydenta (3)

  • Prezydent ma nowego rzecznika. "Jest chłopakiem z wioski"

    Prezydent Andrzej Duda powołał Błażeja Spychalskiego na funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta, odwołując wcześniej z tej funkcji Krzysztofa Łapińskiego. Witając w Kancelarii Prezydenta Spychalskiego, podkreślił, że "dopełnia on" skład ministrów w jego kancelarii. - Jest, można powiedzieć, chłopakiem z wioski i to mnie bardzo cieszy, że także tacy ludzie zajmują wysokie pozycje w Kancelarii Prezydenta i że w związku z tym można mówić w jakimś sensie, że w gronie kierownictwa kancelarii, z prezydentem włącznie, jesteśmy w stanie mówić odpowiedzialnie i z doświadczeniem o problemach całej Polski - powiedział prezydent. (TVN24/x-news)
  • K. Łapiński odchodzi z Kancelarii Prezydenta i założy firmę PR-ową. "To nie jest decyzja polityczna"

    Krzysztof Łapiński odchodzi z Kancelarii Prezydenta do biznesu. - Decyzja była po pierwsze przemyślana. Zapadła jakiś czas temu. Poprzedzona była pewnym podsumowaniem tego, co chcę robić. Jak człowiek kończy 40 lat, to się zastanawia, co chce robić – powiedział Krzysztof Łapiński komentując swoją decyzję o odejściu ze stanowiska rzecznika prezydenta Dudy. (TVN24/x-news)
  • "Z reguły rzecznik prezydenta nie odchodzi w tak nagły sposób". A. Bielan komentuje rezygnację K. Łapińskiego

    - Zaskoczyła mnie ta dymisja. Z reguły rzecznik prezydenta nie odchodzi w tak nagły sposób nie podając swojego zastępcy, jeżeli nie ma ku temu ważnych powodów – skomentował odejście rzecznika prezydenta Adam Bielan, wicemarszałek Senatu. Krzysztof Łapiński odejdzie z Kancelarii Prezydenta i jak informują media, ma założyć własną firmę zajmującą się public relations. (TVN24/x-news)