Biznes - Kancelaria Premiera

Artykuły - Kancelaria Premiera (14)

 • Agencja rodzinna modernizacji rolnictwa

  Agencja rodzinna modernizacji rolnictwa

  Kancelaria Premiera stwierdziła liczne nadużycia w ARiMR. Sprawę badają prokuratura i CBA - informuje "Puls Biznesu".
 • Premier zwołał posiedzenie Rady Gospodarczej

  Bieżąca sytuacja gospodarcza jest tematem rozpoczynającego się w piątek w południe posiedzenia Rady Gospodarczej przy premierze - poinformował PAP podsekretarz stanu w kancelarii premiera, koordynujący prace Rady Adam Jasser.
 • "Puls Biznesu": Rząd reformuje urzędy

  Rusza drugi etap usprawniania pracy urzędów, by stały się bardziej przyjazne. Kancelaria premiera ogłosiła właśnie przetarg na audyt 70 wybranych placówek w Polsce - "Puls Biznesu".
 • Qumak obsłuży Kancelarię Premiera

  - Qumak-Sekom wygrał przetarg organizowany przez Centrum Obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na dostawę, instalację, i konfigurację przełączników sieci LAN.
 • Rząd myśli o wynajmowaniu samochodów

  Rząd myśli o wynajmowaniu samochodów

  Urzędnicy z kancelarii premiera zastanawiają się nad długoterminowym wynajęciem samochodów dla członków rządu - informuje "puls Biznesu". Do tej pory auta były kupowane w przetargach.
 • Rządowe pod młotek

  Kancelaria Premiera zamierza sprzedać część budynków rządowych w ścisłym centrum Warszawy. W zamian powstaną nowe biurowce dla urzędników - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski. W rządowych planach sprzedaży mogą się znaleźć nawet siedziby resortów.
 • Stoczniowcy protestują przed kancelarią premiera

  Przed kancelarią premiera rozpoczął się w poniedziałek w południe protest związkowców ze stoczniowej "Solidarności". Chcą oni przekazać premierowi list otwarty, w którym ostrzegają przed upadkiem polskiego przemysłu stoczniowego.
 • Będzie zgoda PO i PiS?

  Będzie zgoda PO i PiS?

  Ponad 500 mln zł na podwyżki dla służby cywilnej przygotował rząd PiS. Decyzje zostawiamy w spadku Platformie - mówią w Kancelarii Premiera. Politycy PO nie mówią "nie".
 • SSE - pielgrzymują do premiera

  SSE - pielgrzymują do premiera

  Ośrodek decyzyjny dla stref przesunął się z Ministerstwa Gospodarki do kancelarii premiera. A to budzi kontrowersje... Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna (SSE) liczy, że po perturbacjach uda jej się wreszcie stworzyć podstrefę w Łomży, bo premier Jarosław Kaczyński jest temu przychylny.
 • "Pakiet Kluski": Rząd odsłania karty

  "Pakiet Kluski": Rząd odsłania karty

  Rząd zareagował na sygnał z "Pulsu". Kancelaria premiera upubliczniła uzasadnienie do pakietu Kluski. Po publikacji "Pulsu Biznesu" kancelaria premiera natychmiast upubliczniła uzasadnienie projektu i ocenę jego skutków.