kanały telewizyjne

Artykuły - Kanały telewizyjne (24)

 • TVP Muzyka i TVP Nauka - nowe kanały w planach

  TVP Muzyka i TVP Nauka - nowe kanały w planach

  Telewizja Polska w karcie powinności na lata 2020-2024, pozytywnie ocenionej przez KRRiT, uwzględniła dwa nowe kanały wyspecjalizowane: TVP Muzyka i TVP Nauka. Co ciekawe pojawiły się one w miejscu wymienionego wcześniej w projekcie dokumentu kanału TVP Parlament (ten miałby nadal istnieć tylko drogą internetową). Wciąż w karcie powinności wymieniane są takie stacje, jak TVP Dokument i TVP 4K.
 • Kanały, które nigdy nie wystartowały w Polsce

  Kanały, które nigdy nie wystartowały w Polsce

  W historii telewizji w Polsce powstało wiele projektów kanałów, które nigdy nie doczekały się uruchomienia. Przypominamy wybrane z nich. Czy słusznie zaniechano ich startu? Jakich kanałów telewizyjnych nadal brakuje na polskim rynku?
 • Telewizja z energią

  Pierwsza w branży energetycznej, usługa sprzedaży prądu wraz z pakietem kanałów telewizyjnych została 1 sierpnia wprowadzona do katalogu Energi Obrót. Dzięki ofercie "Telewizja tam, gdzie Ty" klienci Energi będą mogli zabrać wraz ze swoim smartfonem i oglądać gdzie tylko zechcą 70 kanałów telewizyjnych dostępnych on-line na platformie WP Pilot.
 • Czy kary doprowadzą do zamknięcia kanałów telewizyjnych?

  Czy kary doprowadzą do zamknięcia kanałów telewizyjnych?

  Wysokie kary finansowe mogą być sposobem, który zmusi największych nadawców do pozbycia się części kanałów telewizyjnych albo zmiany ich profilu. Pokazują to ostatnie decyzje Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 • Wielka Brytania: Virgin Media wprowadza do oferty polskie kanały telewizyjne

  Wielka Brytania: Virgin Media wprowadza do oferty polskie kanały telewizyjne

  Jeden z największych brytyjskich operatorów telewizji kablowej Virgin Media wprowadził w środę do swojej oferty siedem polskich kanałów telewizyjnych, m.in. TVP Polonia, TVP Info i TVN24.
 • Rozpoczęcie współpracy przy tworzeniu nowego kanału telewizyjnego "e-sport"

  Raport bieżący nr 16/2016Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd spółki Astro S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) niniejszym przekazuje treść raportu, który w dniu 16 listopada 2016 r. został przez Spółkę przekazany do publicznej wiadomości za pośrednictwem systemu EBI. Zarząd Spółki informuje, iż Spółka rozpoczyna współpracę z Grupą Gamerock S.A. - organizatorem turniejów oraz agencją e-sportową. W ramach tej współpracy powstanie pierws
 • Rozpoczęcie współpracy przy tworzeniu nowego kanału telewizyjnego "e-sport"

  Zarząd spółki Astro S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje, iż Spółka rozpoczyna współpracę z Grupą Gamerock S.A. - organizatorem turniejów oraz agencją e-sportową. W ramach tej współpracy powstanie pierwszy w Polsce kanał telewizyjny E-SPORT, (Astro S.A. jest właścicielem koncesji na ww. nazwę). Będzie on transmitował rozgrywki e-sportowe oraz materiały pochodzące z gier wideo przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Głównym punktem ramówki E-SPORT będą rozgrywki e-sportowe o
 • Aktualizacja informacji na temat kanału telewizyjnego Metro

  Raport bieżący nr 24/2016Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Agory S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") w nawiązaniu do komunikatu giełdowego 24/2015 z dnia 5 listopada 2015 r. oraz komunikatu giełdowego 31/2015 z dnia 29 grudnia 2015 r. informuje, że w dniu 26 października 2016 r. powziął informacje o podpisaniu w dniu 26 października 2016 r. umowy o współpracy pomiędzy spółką zależną Agory – Green Content Sp. z o.o. ("Green C
 • Liczba prywatnych kanałów telewizyjnych ma być w Grecji ograniczona do czterech

  Liczba prywatnych kanałów telewizyjnych ma być w Grecji ograniczona do czterech

  Premier Grecji Aleksis Cipras poinformował w środę, że reforma audiowizualna, realizowana przez jego rząd, ograniczy do czterech liczbę prywatnych kanałów telewizyjnych obejmujących zasięgiem cały kraj.
 • Nowy kanał telewizyjny: Agora zainwestuje 30 milionów złotych

  Nowy kanał telewizyjny: Agora zainwestuje 30 milionów złotych

  Jak poinformował prezes Agory, Bartosz Hojka, spółka oczekuje, że łączne nakłady inwestycyjne na uruchomienie programu telewizyjnego na nowym multipleksie wyniosą ok. 30 mln zł. W pierwszej fazie inwestycje sięgną 10 mln zł.