kampania prezydencka

Artykuły - Kampania prezydencka (19)

Filmy - Kampania prezydencka (3)

  • Nieobecność Clinton. Obama przewodzi kampanii kandydatki demokratów

    Pod nieobecność Hillary Clinton twarzą kampanii prezydenckiej kandydatki demokratów stał się obecny prezydent USA - Barack Obama.
  • IMM: Kandydaci na prezydenta zaoszczędzili 700 mln zł

    Do wyborów prezydenckich zostało mniej niż trzy tygodnie, a media komentują każdy krok kandydatów. Instytut Monitorowania Mediów obliczył, że nawet 700 mln zł musieliby wydać kandydujący w wyborach prezydenckich politycy, gdyby mieli zapłacić za poświęcone im publikacje jak za czas reklamowy. Na zainteresowaniu mediów najwięcej zyskali dwaj kandydaci, liderzy sondaży – Bronisław Komorowski i Andrzej Duda. Trzecie miejsce zajął mało liczący się w sondażach Janusz Palikot.
  • Szydło: Duda zmusił Komorowskiego do aktywności

    "Andrzej Duda zmotywował i zmusił do aktywności Bronisława Komorowskiego" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM, szefowa sztabu Andrzeja Dudy Beata Szydło. "Smerf Ważniak ruszył w Polskę, zobaczymy czym to się skończy"- dodaje. In vitro? "Poradzimy sobie"- odpowiada Szydło. "Szkoda, że PO tak ważną ustawę próbuje w tej chwili wykorzystać do gry politycznej. To się obróci przeciwko Polakom. Obawiam się, że dojdzie do tego, że powstanie prawo, które będzie niedobre i trzeba będzie je zmieniać. Osobiście jestem przeciwnikiem in vitro"- komentuje gość RMF FM.