Muzyka - Kamińśki

Artykuły - Kamińśki (5)

 • Emilian Kamiński- Biografia

  Emilian Kamiński - aktor i reżyser teatralny, filmowy, telewizyjny i musicalowy, pisarz, wokalista. Urodzony 10 lipca 1952 roku w Warszawie.
 • Julia Kamińska - biografia

  Julia Kamińska urodziła się 13 listopada 1987 w Gdańsku.
 • Drugie oblicze Tomka Kamińskiego

  Drugie oblicze Tomka Kamińskiego

  Tomek Kamiński znany jest jako jeden z najlepszych polskich harmonijkarzy ustnych i członek bluesowej grupy Formacja Fru. Pod koniec sierpnia poznaliśmy jego nowe oblicze muzyczne, a to za sprawą albumu "Where Will You Go?", wydanego przez firmę Omerta.art.
 • Sean McMahon & Tomasz Kamiński: Ścierański i Dewódzki na premierze płyty

  Sean McMahon & Tomasz Kamiński: Ścierański i Dewódzki na premierze płyty

  Po fonograficznym debiucie na składance "Skazani na bluesa vol.1" nadszedł czas, aby prezentujące się na niej zespoły wydały swoje autorskie płyty. Jako pierwszy dostępny będzie album "Where Will You Go?" duetu Sean McMahon & Tomek Kamiński. Z tej okazji firma Omerta.art - wydawca płyty - zorganizowała specjalny koncert, na którym zagrają wspólnie m.in. Jacek Dewódzki i Krzysztof Ścierański.
 • Kamiński wyreżyserował teledysk Myslovitz

  Kamiński wyreżyserował teledysk Myslovitz

  Wybitny hollywoodzki operator Janusz Kamiński wyreżyserował teledysk do piosenki grupy Myslovitz. Po zakończeniu zdjęć w Hali Polskiej, w Warszawie, znany filmowiec uznał, że warto byłoby zrobić o Myslovitz film fabularny.