kaminski

Artykuły - Kaminski (272)

 • Julia Kamińska ma urodziny!

  Julia Kamińska ma urodziny!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i Natasza Sznajder z "Reguł gry", kończy we wtorek, 13 listopada, 25 lat. - Byłam grzeczną i... nudną dziewczynką - wyznała niedawno aktorka .
 • Kamiński w liście do Seremeta: "Decyzja o umorzeniu skandaliczna"

  Kamiński w liście do Seremeta: "Decyzja o umorzeniu skandaliczna"

  B. szef CBA Mariusz Kamiński zwrócił się w środę w liście otwartym do Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta o przeprowadzenie kontroli zasadności umorzenia przez Prokuraturę Apelacyjną w Krakowie tajnego śledztwa dot. domniemanej korupcji m.in. w wymiarze sprawiedliwości. Decyzja będzie analizowana - odpowiada PG.
 • Ruszył proces Drzewiecki - Kamiński o zniesławienie

  Ruszył proces Drzewiecki - Kamiński o zniesławienie

  Przed warszawskim sądem rozpoczął się we wtorek prywatny proces karny o zniesławienie, który byłemu szefowi CBA Mariuszowi Kamińskiemu wytoczył b. minister sportu Mirosław Drzewiecki. Chodzi o jego słowa dot. przestępczych kontaktów Drzewieckiego.
 • Julia Kamińska z ukochanym!

  Julia Kamińska z ukochanym!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i laureatka XI edycji "Tańca z gwiazdami", jest od ponad dwóch lat szczęśliwie zakochana w scenarzyście Piotrze Jasku. W minioną sobotę, 15 września, para pojawiła się na jednej z imprez razem.
 • 60. urodziny Emiliana Kamińskiego

  60. urodziny Emiliana Kamińskiego

  Emilian Kamiński, aktor stołecznych teatrów na Woli, Narodowego i Ateneum, reżyser, szef prywatnego Teatru Kamienica w Warszawie, odtwórca wielu ról w filmach, m.in. w "Szaleństwach panny Ewy", kończy we wtorek, 10 lipca, 60 lat.
 • Premier: Mariusz Kamiński nie był dobrym szefem CBA

  Mariusz Kamiński nie był dobrym szefem CBA i to uwikłanie w politykę, które ujawniła także "afera gruntowa", jest bezdyskusyjne - powiedział w piątek premier Donald Tusk, pytany o umorzenie przez sąd procesu m.in. b. szefa CBA ws. "afery gruntowej".
 • Kaczyński: W praworządnym kraju Kamiński wróciłby do CBA

  Kaczyński: W praworządnym kraju Kamiński wróciłby do CBA

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że gdyby Polska była praworządnym krajem, Mariusz Kamiński, po umorzeniu procesu ws. "afery gruntowej", zostałby przywrócony do CBA, a ci, którzy podjęli wobec niego "bezpodstawne" decyzje, musieliby ponieść konsekwencje.
 • Umorzenie w aferze gruntowej: Kamiński "usatysfakcjonowany"

  Umorzenie w aferze gruntowej: Kamiński "usatysfakcjonowany"

  Sąd niejednogłośnie umorzył proces b. szefa CBA Mariusza Kamińskiego i jego trzech podwładnych, oskarżonych o nadużycia prawa przy prowadzeniu przez Biuro "afery gruntowej". Prokuratura i oskarżyciele posiłkowi nie wykluczają zażalenia. Kamiński mówi o "wielkiej satysfakcji".
 • Afera gruntowa: Proces M. Kamińskiego umorzony

  Afera gruntowa: Proces M. Kamińskiego umorzony

  Sąd niejednogłośnie umorzył proces b. szefa CBA Mariusza Kamińskiego i jego trzech podwładnych, oskarżonych o nadużycia prawa przy prowadzeniu przez Biuro "afery gruntowej". Prokuratura i oskarżyciele posiłkowi nie wykluczają zażalenia. Kamiński mówi o "wielkiej satysfakcji".
 • Druga odsłona procesu M. Kamińskiego ws. "afery gruntowej"

  Druga odsłona procesu M. Kamińskiego ws. "afery gruntowej"

  Warszawski sąd zebrał się w środę na drugim posiedzeniu w sprawie b. szefa CBA Mariusza Kamińskiego i jego trzech podwładnych, oskarżonych o nadużycia władzy w prowadzonej przez Biuro "aferze gruntowej" z 2007 r.