Kamińska\

Artykuły - Kamińska\ (7)

 • CBA kontroluje pięć strategicznych spółek SP - Kamiński

  CBA kontroluje pięć strategicznych spółek SP - Kamiński

  - CBA rozpoczęło kontrolę w pięciu strategicznych spółkach Skarbu Państwa; dotyczą zawieranych umów - poinformował minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. Powiedział, że zwrócił się do ministrów o informacje dotyczące podległych im spółek, mają one wpłynąć do CBA na przełomie miesiąca.
 • Fuzja Zakładów Porcelany Ćmielów oraz Porcelany Chodzież

  Fuzja Zakładów Porcelany Ćmielów oraz Porcelany Chodzież

  - Dwie największe fabryki porcelany cienkościennej w Polsce połączyły się w jedną spółkę pod nazwą Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież SA - poinformowała w piątek prezes nowej spółki Inga Kamińska.
 • Złożenie rezygnacji z funkcji członka Rady Nadzorczej

  Zarząd Depend S.A. informuje, że w dniu 1 lipca 2011 r. otrzymał informację, że Pani Dorota Kamińska złożyła rezygnację z funkcji członka Rady Nadzorczej Spółki w dniu 1 lipca 2011 roku ze skutkiem na dzień złożenia rezygnacji. Rezygnacja Pani Doroty Kamińskiej umotywowana była względami osobistymi. Zarząd Spółki dziękuję Pani Dorocie Kamińskiej za jej zaangażowanie i pracę, którą wniosła w okresie sprawowania funkcji członka Rady Nadzorczej. Podstawa prawna: Podstawa praw
 • Kancelaria Tuska donosi na Kamińskiego

  Szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski w liście skierowanym do Prokuratora Generalnego napisał, że szef CBA Mariusz Kamiński posiadając materiały pozwalające na wszczęcie postępowania karnego w sprawie sprzedaży majątku stoczni w Gdyni i w Szczecinie, nie przekazał ich Prokuratorowi Generalnemu.
 • Z. Kamiński: Fatalne skutki decyzji PO

  Z. Kamiński: Fatalne skutki decyzji PO

  Powstanie kilku funduszy, zarządzających środkami z ubezpieczenia zdrowotnego, utrudni kompletowanie danych medycznych o pacjentach - powiedział w środę podczas VI konferencji Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia przewodniczący komitetu naukowego OSOZ Zygmunt Kamiński.
 • Piotr Kamiński prezesem Rady Giełdy

  Rada Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie wybrała w środę Piotra Kamińskiego na prezesa Rady - poinformowała GPW w komunikacie.
 • Teresa Kamińska kandydatem na szefa doradców premiera

  Prezes Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń Społecznych potwierdziła że jest kandydatem na szefa doradców premiera.