Kamilla Baar

Artykuły - Kamilla Baar (55)

 • "Niedziela z… Kamillą Baar-Kochańską" w TVP Kultura

  "Niedziela z… Kamillą Baar-Kochańską" w TVP Kultura

  Bohaterką najbliższego odcinka programu "Niedziela z…", na który TVP Kultura zaprasza 12 listopada, będzie aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna Kamilla Baar-Kochańska.
 • Kamilla Baar wzięła ślub w Lizbonie

  Kamilla Baar wzięła ślub w Lizbonie

  Kamilla Baar (36 l.) wyszła za mąż za znanego warszawskiego adwokata Piotra Kochańskiego (53 l.) - donosi "Fakt". Skromna ceremonia odbyła się w polskiej ambasadzie w stolicy Portugalii.
 • Kamilla Baar: Atrakcyjna kobieta jak Sherlock Holmes

  Kamilla Baar: Atrakcyjna kobieta jak Sherlock Holmes

  Gdyby nie została aktorką, byłaby malarką. Uwielbia Paryż i włoskie wino z bąbelkami. W drugim sezonie polsatowskiego serialu "Na krawędzi" udowadnia, że atrakcyjna kobieta może być jak Sherlock Holmes.
 • Kamilla Baar i jej styl w serialu "Na krawędzi"

  Kamilla Baar i jej styl w serialu "Na krawędzi"

  Kamilla Baar jest uważana za ikonę stylu wśród polskich aktorek. Jednak rola nadkomisarz Leny Korcz w serialu "Na krawędzi 2" sprawiła, że Baar odkryła i polubiła też zupełnie inny styl ubioru niż ten, z którego jest znana.

Filmy - Kamilla Baar (2)

 • Romans Kamilli Baar i Bartosza Opani na ekranach kin w styczniu

  Komedia „Wkręceni” trafi na ekrany kin już w styczniu 2014 roku. Film opowiada historię trójki przyjaciół omyłkowo wziętych za kogoś, kim nie są. Jedną z głównych ról zagrała Kamilla Baar, która przyznaje, że na planie bawiła się doskonale. – To bardzo śmieszna komedia, dobrze bawiliśmy się na planie. Najwięcej scen gram z Bartkiem Opanią. Zawsze można na niego liczyć, jeśli chodzi o abstrakcyjny humor, który na mniej najbardziej działa – mówi aktorka.
 • Kreacje gwiazd na gali Złotych Kaczek

  Aktorka Kamilla Baar pojawiła się na rozdaniu Złotych Kaczek w tunice Nenuko i skórzanych spodniach z Mango. Piosenkarka Natalia Lesz wybrała suknię od projektantki Agnieszki Maciejak.