Film - kamila

Artykuły - Kamila (36)

 • Kamil Durczok na urlopie

  Kamil Durczok na urlopie

  Do czasu zakończenia prac specjalnej komisji powołanej przez zarząd TVN w celu zbadania sprawy molestowania i mobbingu wśród pracowników stacji Kamil Durczok przebywać będzie na urlopie.
 • Kamila Szczawińska: Szczęśliwa mama

  Kamila Szczawińska: Szczęśliwa mama

  Pogodziła karierę w modelingu z życiem rodzinnym. Teraz w "Pytaniu na śniadanie" Kamila Szczawińska zdradza receptę na to, jak być szczęśliwą mamą, nie zapominając o własnych potrzebach.
 • "Karol, który został świętym": Jan Paweł II dla dzieci

  "Karol, który został świętym": Jan Paweł II dla dzieci

  21 marca na ekrany kin trafi film dla dzieci o Janie Pawle II "Karol, który został świętym" . W rolach głównych zobaczymy Piotra Fronczewskiego, braci-bliźniaków Andrzeja i Kamila Tkaczy oraz Katarzynę Glinkę.
 • "Dawne grzechy": Kamila Baar porwana!

  "Dawne grzechy": Kamila Baar porwana!

  Telewizja Polska sięga do tradycji cenionego i lubianego przed laty Teatru Sensacji "Kobra". W poniedziałkowym Teatrze Telewizji, 25 listopada, o godz. 20.25 widzowie zobaczą emitowaną na żywo, premierę spektaklu "Dawne grzechy", w reżyserii Krzysztofa Langa. Jest to trzymający w napięciu thriller, pełen zaskakujących zwrotów akcji i humoru.
 • "Chce się żyć": Dwóch aktorów w jednej roli

  "Chce się żyć": Dwóch aktorów w jednej roli

  Stojące owacje na dwóch festiwalach, deszcz nagród i entuzjastycznych recenzji. To już teraz jest wydarzenie na skalę międzynarodową. 11 października na ekrany kin wejdzie "Chce się żyć" - inspirowana prawdziwą historią, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, opowieść o niepełnosprawnym, a jednocześnie obdarzonym błyskotliwym umysłem Mateuszu, brawurowo zagranym przez parę aktorów - gwiazdę "Jesteś Bogiem" Dawida Ogrodnika, a w młodszej wersji - przez fenomenalnego debiutanta Kamila Tkacza.
 • Kamil Kula: Kocha dwie dziewczyny

  Kamil Kula: Kocha dwie dziewczyny

  Dotychczas znaliśmy go z serialu "Hotel 52", jednak Kamil Kula nie zamierza występować tylko w serialu Polsatu. Już 10 maja do kin trafi film "Oszukane", który jest kinowym debiutem młodego aktora.
 • "Świteź" w kinach

  "Świteź" w kinach

  "Świteź", głośny i wielokrotnie doceniany na zagranicznych festiwalach krótkometrażowy film animowany Kamila Polaka, doczekał się krajowej dystrybucji i trafi na duży ekran. Już 25 kwietnia w warszawskim kinie Iluzjon odbędzie się uroczysta premiera z udziałem twórców filmu.
 • Baczyński Kościukiewicza: Introwertyk i outsider

  Baczyński Kościukiewicza: Introwertyk i outsider

  "Baczyński" z Mateuszem Kościukiewiczem w roli Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, poety, żołnierza AK, przedstawiciela pokolenia Kolumbów, trafi w piątek do kin. Reżyserem jest Kordian Piwowarski, a specjalną piosenkę do filmu nagrali Czesław Mozil i Mela Koteluk.
 • Kamila Baar: Żyć i grać

  Kamila Baar: Żyć i grać

  - Nasz show-biznes jest dla mnie jak narowisty ogier, na którym trudno utrzymać równowagę, ale który zawsze zostawia po sobie niezatarte wrażenie - mówi aktorka Kamilla Baar. Artystka zdradza, że najważniejszym momentem jej życia były narodziny syna.
 • Kamila Łapicka: Rozmowy z mężem

  Kamila Łapicka: Rozmowy z mężem

  - Rozmowy opublikowane w książce "Łapa w łapę" krążą wokół życia wewnętrznego. Mój mąż wielokrotnie wypowiadał się na temat zawodu, ale rzadko mówił o emocjach, miłości, tolerancji, rzeczach ostatecznych - mówi wdowa po aktorze, Kamila Łapicka.