Kamila Lićwinko

Artykuły - Kamila Lićwinko (130)

Filmy - Kamila Lićwinko (7)

 • Lekkoatletyka. Kamila Lićwinko dla Interii: Nie kryję, że marzę o medalu. Wideo

  - Na igrzyskach w Tokio mój cel minimum to pierwsza ósemka. Wreszcie chciałabym skoczyć na stadionie ponad dwa metry. Na szczęście mogę się przygotowywać w spokoju bo niedawno odniesiona kontuzja jest już za mną - mówi w rozmowie z Interią brązowa medalistka mistrzostw świata w skoku wzwyż z 2017 roku Kamila Lićwinko.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Lićwinko: Poziom konkursu był mistrzowski. Wideo

  - Do igrzysk olimpijskich zostało niewiele czasu, ale ten konkurs pokazał mi, że świat bardzo mocno mi nie odskoczył. Najlepsze dziewczyny miały nade mną przewagę oskakania się na wysokościach 2 metrów i wyżej, zresztą ja sama czułam, że ta wysokość nie była też poza moim zasięgiem. Jednak w całym konkursie oddałam tak dużo skoków, że już po prostu zabrakło mi sił – powiedziała Kamila Lićwinko, przyjmując niczym medal 5. miejsce w finale skoku wzwyż na MŚ w Dausze. Polka przeskoczyła wysokość 1,98 m, ustanawiając na najważniejszej imprezie w sezonie rekord życiowy.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Lićwinko: To jeden z ważniejszych sukcesów w mojej karierze

  - Ten wynik, czyli piąte miejsce z rekordem sezonu 1,98 m, jest dla mnie tak cenny jak medal. Wewnętrznie jestem bardzo spełniona i czuję, że to jeden z ważniejszych sukcesów w mojej sportowej karierze. To była naprawdę ciężka droga, żeby tutaj przyjechać, pokonać ciężki dni, swoje słabości i zmęczenie – mówiła w rozmowie z Interią Kamila Lićwinko, piąta zawodniczka finału skoku wzwyż na mistrzostwach świata w Dausze.
 • Kamila Lićwinko o warunkach klimatycznych w Katarze. Wideo

  Kamila Lićwinko o „szokujących” warunkach klimatycznych w Katarze oraz o pozostawiającym nieco do życzenia standardzie w hotelu, w którym zakwaterowana jest reprezentacja Polski. Mowa o tym samym obiekcie, na który mocno narzekali Norwegowie i w rezultacie naprędce zmienili miejsce pobytu.