Kamila Gasiuk-Pihowicz

Artykuły - Kamila Gasiuk-Pihowicz (8)

 • Kamila Gasiuk-Pihowicz: Rządy PiS nie potrwają wiecznie

  Kamila Gasiuk-Pihowicz: Rządy PiS nie potrwają wiecznie

  "Rozmawiać z PiS w sprawie zmian w konstytucji to byłoby jak rozmawiać z piromanem na temat zabezpieczeń przeciwpożarowych" - powiedziała w poniedziałek posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz.
 • ​Petru: Krystyna Pawłowicz powinna stracić immunitet

  ​Petru: Krystyna Pawłowicz powinna stracić immunitet

  Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz powinna stracić immunitet poselski za swoją wypowiedź, w której straszyła pistoletem posłankę Nowoczesnej - stwierdził szef ugrupowania Ryszard Petru. Rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek odpowiedziała, że Nowoczesna powinna najpierw zacząć wymagać od siebie.
 • Pawłowicz kontra Gasiuk-Pihowicz. Kolejne starcie

  Pawłowicz kontra Gasiuk-Pihowicz. Kolejne starcie

  Krystyna Pawłowicz i Kamila Gasiuk-Pihowicz znów w akcji. Do kolejnej słownej przepychanki doszło między posłankami podczas obrad sejmowej komisji sprawiedliwości.
 • Gasiuk-Pihowicz: Propozycja PSL sprzeczna z konstytucją

  Gasiuk-Pihowicz: Propozycja PSL sprzeczna z konstytucją

  Według Nowoczesnej, wynik spotkania u marszałka Sejmu w sprawie Trybunału Konstytucyjnego potwierdził przewidywania tej partii. Przedstawiciel Nowoczesnej nie wziął w nim udziału.
 • ​Ryszard Petru: Kamila, jak mamy w tej ustawie naszej?

  ​Ryszard Petru: Kamila, jak mamy w tej ustawie naszej?

  Co by Ryszard Petru zrobił bez swojej największej gwiazdy, Kamili Gasiuk-Phiowicz...? Otóż niewiele!
 • "Rzeczpospolita": "Kolejka osób" uciekających z PO do Nowoczesnej

  "Rzeczpospolita": "Kolejka osób" uciekających z PO do Nowoczesnej

  Czy działacze Platformy Obywatelskiej zamierzają przejść w szeregi Nowoczesnej? "Jest kolejka takich osób" – twierdzi posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz z ugrupowania Ryszarda Petru.
 • ​Ryszard Petru: Polska dostała od KE żółtą kartkę

  ​Ryszard Petru: Polska dostała od KE żółtą kartkę

  Polska dostała od Komisji Europejskiej żółtą kartkę, zapracował na to PiS - ocenił decyzję Komisji Europejskiej o objęciu Polski procedurą państwa prawa lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Źle się stało, że taka sytuacja ma w Europie miejsce - ocenił. KE zdecydowała się w środę wszcząć wobec Polski pierwszy etap procedury dotyczącej ochrony państwa prawa ze względu na to, że wiążące zasady dotyczące TK nie są obecnie przestrzegane - poinformował wiceszef KE Frans Timmermans.
 • Nowoczesna: Wyrok TK nas satysfakcjonuje

  Nowoczesna: Wyrok TK nas satysfakcjonuje

  - To jest wyrok, który nas satysfakcjonuje - skomentowała dzisiejszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej. Posłanka odniosła się również do działań prezydenta podjętych w ostatnich dniach. - Nawet pan Jaruzelski po 1989 r. wyrażał się z większym szacunkiem dla polskiej konstytucji niż w tym momencie pan Andrzej Duda - oceniła.

Filmy - Kamila Gasiuk-Pihowicz (13)