Kamil Stoch

Synonimy:
Kamil Stoch - Vancouver 2010, Stoch
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kamil Stoch (2907)

Filmy - Kamil Stoch (203)

 • Kamil Stoch dla Interii: W dalszym ciągu jestem typem marzyciela. Wideo

  Oczywiście wiele z moich marzeń udało się mi już zrealizować, ale chciałbym w dalszym ciągu się spełniać. Czuję, że mam w sobie jeszcze duże pokłady niewykorzystanej energii i niewykorzystanego potencjału. Mam nadzieję, że w przyszłości będę w stanie zrealizować się w pełni, choć z drugiej strony w pewnym sensie jestem już spełnionym sportowcem - mówi w obszernym wywiadzie ze Zbigniewem Czyżem Kamil Stoch.
 • Kamil Stoch dla Interii: To wszystko pokazało mi jak ważna jest wiara w swoje możliwości. Wideo

  W zakończonym sezonie miałem dobre starty zwłaszcza wtedy kiedy najmniej się tego spodziewałem, jak chociażby w Zakopanem, czy już na sam koniec sezonu. To wszystko pokazało mi jak ważna jest wiara we własne możliwości, w to co się robi i takie przekonanie, że nawet jeśli dziś coś poszło nie tak, to jutro sytuacja może się diametralnie zmienić - mówi w rozmowie z Interia Kamil Stoch.
 • Kamil Stoch dla Interii: Wreszcie mam czas dla żony. Wideo

  Prawie cały czas spędzam w domu. Nareszcie mam go więcej dla żony, podobnie jak na wykonywanie najprostszych czynności. Rozpocząłem także treningi indywidualne. Cieszę się z przełożenia mistrzostw świata w lotach na grudzień - mówi w rozmowie z Interią trzykrotny mistrz olimpijski Kamil Stoch.
 • Skoki. Kamil Stoch wygrał w Lillehammer. Wideo

  Kamil Stoch odniósł trzecie zwycięstwo w sezonie, wygrywając konkurs Pucharu Świata w norweskim Lillehammer. Tym samym nasz znakomity skoczek został liderem prestiżowego turnieju Raw Air.