Kamil Kosowski

Synonimy:
Kosa, Kosowski Kosowski Kamil
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kamil Kosowski (527)

 • Węgry - Polska. Kamil Kosowski: W Budapeszcie nie musimy się niczego bać

  Węgry - Polska. Kamil Kosowski: W Budapeszcie nie musimy się niczego bać

  - Drybluj. Jeżeli stracisz, to tutaj z tyłu jest ktoś, kto tę piłkę odbierze. Nie przejmuj się, nie uda się dwa razy, trzeci się uda, piąty się uda. Jak masz okazję, strzelaj. Nie szukaj kwadratowych jaj. Wchodź z drugiej linii - taki zestaw wskazówek dla Piotra Zielińskiego w rozmowie z Interią proponuje były reprezentant Polski, Kamil Kosowski.
 • Ostatni taki błysk. Wspominamy dwumecz Wisły Kraków z Schalke

  Ostatni taki błysk. Wspominamy dwumecz Wisły Kraków z Schalke

  Zimą 2002 roku, gdy reprezentacja wciąż lizała rany po fatalnym występie w mistrzostwach świata i niedawnym upokorzeniu w meczu eliminacji mistrzostw Europy z Łotwą, nasza piłka klubowa przeżywała za sprawą Wisły Kraków swój wzlot. Najeżona gwiazdami ekipa wdarła się trzeciej rundy Pucharu UEFA, gdzie los skojarzył ją z Schalke Gelsenkirchen. Dwumecz z niemiecką drużyną przeszedł do historii a przez fanów i ekspertów z nostalgią wspominany jest do dziś. Przeżyjmy go więc raz jeszcze.
 • Włochy - Polska 2-0. Kosowski: Ten mecz pokazał prawdziwe oblicze reprezentacji

  Włochy - Polska 2-0. Kosowski: Ten mecz pokazał prawdziwe oblicze reprezentacji

  "Ten mecz obnażył wszystkie nasze mankamenty i pokazał prawdziwe oblicze reprezentacji" – powiedział Kamil Kosowski, oceniając niedzielne spotkanie piłkarskiej Ligi Narodów, w którym Polska przegrała 0-2 z Włochami w Reggio Emilia.
 • Wisła Kraków. Jasna Strona Białej Gwiazdy. Kosowski: Wisła musi nauczyć się grać bez Kuby

  Wisła Kraków. Jasna Strona Białej Gwiazdy. Kosowski: Wisła musi nauczyć się grać bez Kuby

  O zaskoczeniu w meczu Raków - Wisła, prognozach na dalszą część sezonu, słynnych hasłach trenera Franciszka Smudy, a także ważnych decyzjach, które powinny zapaść przy Reymonta. O wielu ważnych rzeczach związanych z Wisłą Kraków w "Jasnej Stronie Białej Gwiazdy" porozmawialiśmy z gościem specjalnym - Kamilem Kosowskim.
 • Reprezentacja Polski. Kosowski: Puchacz zasłużył na powołanie

  Reprezentacja Polski. Kosowski: Puchacz zasłużył na powołanie

  Kamil Kosowski, były reprezentant Polski, chciałby zobaczyć w drużynie narodowej Tymoteusza Puchacza. Pomocnik Lecha Poznań ma za sobą bardzo udane miesiące w Ekstraklasie i kwalifikacjach Ligi Europy. Czy to wystarczy na powołanie do kadry A?
 • PKO Ekstraklasa. Ligowy restart w prognozie ekspertów

  PKO Ekstraklasa. Ligowy restart w prognozie ekspertów

  Dlaczego mistrza Polski możemy poznać już w sobotę? Jakie pozytywy trzeba znaleźć w spodziewanej pladze kontuzji? Który trener nie pasuje do roli strażaka? W dniu powrotu na ligowe areny nie tylko o tym opowiadają nam eksperci z pierwszej linii frontu.
 • Wisła Kraków. Kosowski: Byliśmy pokoleniem utracjuszy

  Wisła Kraków. Kosowski: Byliśmy pokoleniem utracjuszy

  - Znam ludzi czerpiących wzorce z postaci wykreowanych w telewizji. Takich, którzy ładnie opowiadają, ale nie do końca są prawdziwi. Ja opieram się na własnych przeżyciach. Jeśli czegoś się nauczyłem, to na własnych porażkach, a było takich kilka i to dość poważnych - powiedział nam Kamil Kosowski w drugiej części wywiadu "Jasna strona Białej Gwiazdy".
 • Jasna strona Białej Gwiazdy IV, cz. 1. Kosowski: Grałem w Wiśle bez kontraktu

  Jasna strona Białej Gwiazdy IV, cz. 1. Kosowski: Grałem w Wiśle bez kontraktu

  - Największym marzeniem moim i "Żurawia” było usłyszeć hymn Ligi Mistrzów na stadionie Wisły. Doczekałem się gry w Champions League dopiero w APOEL-u. Tam za budowę piłki odpowiadało dwóch ludzi, a nie 22 tak jak bywało przy Reymonta i być może w tym tkwił problem - powiedział w IV odcinku programu "Jasna strona Białej Gwiazdy" Kamil Kosowski, który ujawnił też bulwersujący proceder: w 2007 r. przy Reymonta grał bez kontraktu, za najniższą krajową pensję!
 • Wisła Kraków. Kamil Kosowski będzie gościem „Jasnej strony Białej Gwiazdy”

  Wisła Kraków. Kamil Kosowski będzie gościem „Jasnej strony Białej Gwiazdy”

  Nigdy przed nikim nie "pękał" na boisku i poza nim, nie bał się wygłaszać publicznie swoich myśli, nawet tych niepokornych, przez co nieraz cierpiał. Z "Białą Gwiazdą" wywalczył trzy razy mistrzostwo Polski i dwukrotnie krajowy puchar. Kamil Kosowski, bo o nim mowa powspomina stare dobre czasy w programie "Jasna strona Białej Gwiazdy".
 • Mecz Słowenia - Polska. Kosowski: Trzeba zaufać selekcjonerowi

  Mecz Słowenia - Polska. Kosowski: Trzeba zaufać selekcjonerowi

  Selekcjoner Jerzy Brzęczek nie szykuje rewolucji w składzie Polaków na mecz ze Słowenią, ale w wyjściowej jedenastce wciąż jest sporo niewiadomych. Do rozstrzygnięcia pozostaje kluczowa sprawa - wyjdziemy z jednym czy z dwoma napastnikami? Na jakiej pozycji zagra Piotr Zieliński, kto wystąpi na newralgicznej pozycji lewego obrońcy, a także, czy w składzie znajdzie się miejsce dla niedawnego kapitana młodzieżówki - na te pytania Interia szuka odpowiedzi w rozmowie z 52-krotnym reprezentantem Polski Kamilem Kosowskim, w przeszłości piłkarzem m.in. Wisły Kraków, 1. FC Kaiserslautern, czy APOEL-u Nikozja.

Filmy - Kamil Kosowski (6)