Kamil Kosowski

Synonimy:
Kosa, Kosowski Kosowski Kamil
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kamil Kosowski (522)

 • PKO Ekstraklasa. Ligowy restart w prognozie ekspertów

  PKO Ekstraklasa. Ligowy restart w prognozie ekspertów

  Dlaczego mistrza Polski możemy poznać już w sobotę? Jakie pozytywy trzeba znaleźć w spodziewanej pladze kontuzji? Który trener nie pasuje do roli strażaka? W dniu powrotu na ligowe areny nie tylko o tym opowiadają nam eksperci z pierwszej linii frontu.
 • Wisła Kraków. Kosowski: Byliśmy pokoleniem utracjuszy

  Wisła Kraków. Kosowski: Byliśmy pokoleniem utracjuszy

  - Znam ludzi czerpiących wzorce z postaci wykreowanych w telewizji. Takich, którzy ładnie opowiadają, ale nie do końca są prawdziwi. Ja opieram się na własnych przeżyciach. Jeśli czegoś się nauczyłem, to na własnych porażkach, a było takich kilka i to dość poważnych - powiedział nam Kamil Kosowski w drugiej części wywiadu "Jasna strona Białej Gwiazdy".
 • Jasna strona Białej Gwiazdy IV, cz. 1. Kosowski: Grałem w Wiśle bez kontraktu

  Jasna strona Białej Gwiazdy IV, cz. 1. Kosowski: Grałem w Wiśle bez kontraktu

  - Największym marzeniem moim i "Żurawia” było usłyszeć hymn Ligi Mistrzów na stadionie Wisły. Doczekałem się gry w Champions League dopiero w APOEL-u. Tam za budowę piłki odpowiadało dwóch ludzi, a nie 22 tak jak bywało przy Reymonta i być może w tym tkwił problem - powiedział w IV odcinku programu "Jasna strona Białej Gwiazdy" Kamil Kosowski, który ujawnił też bulwersujący proceder: w 2007 r. przy Reymonta grał bez kontraktu, za najniższą krajową pensję!
 • Wisła Kraków. Kamil Kosowski będzie gościem „Jasnej strony Białej Gwiazdy”

  Wisła Kraków. Kamil Kosowski będzie gościem „Jasnej strony Białej Gwiazdy”

  Nigdy przed nikim nie "pękał" na boisku i poza nim, nie bał się wygłaszać publicznie swoich myśli, nawet tych niepokornych, przez co nieraz cierpiał. Z "Białą Gwiazdą" wywalczył trzy razy mistrzostwo Polski i dwukrotnie krajowy puchar. Kamil Kosowski, bo o nim mowa powspomina stare dobre czasy w programie "Jasna strona Białej Gwiazdy".
 • Mecz Słowenia - Polska. Kosowski: Trzeba zaufać selekcjonerowi

  Mecz Słowenia - Polska. Kosowski: Trzeba zaufać selekcjonerowi

  Selekcjoner Jerzy Brzęczek nie szykuje rewolucji w składzie Polaków na mecz ze Słowenią, ale w wyjściowej jedenastce wciąż jest sporo niewiadomych. Do rozstrzygnięcia pozostaje kluczowa sprawa - wyjdziemy z jednym czy z dwoma napastnikami? Na jakiej pozycji zagra Piotr Zieliński, kto wystąpi na newralgicznej pozycji lewego obrońcy, a także, czy w składzie znajdzie się miejsce dla niedawnego kapitana młodzieżówki - na te pytania Interia szuka odpowiedzi w rozmowie z 52-krotnym reprezentantem Polski Kamilem Kosowskim, w przeszłości piłkarzem m.in. Wisły Kraków, 1. FC Kaiserslautern, czy APOEL-u Nikozja.
 • Wisła Kraków. Królewski wyzwał Kosowskiego na pojedynek

  Wisła Kraków. Królewski wyzwał Kosowskiego na pojedynek

  Jarosław Królewski i "Programiści" kontra Kamil Kosowski i "Legendy Wisły" - zanosi się na taki, pasjonujący pojedynek. Uczestniczący w ratowaniu Wisły Królewski rzucił rękawicę "Kosie" na Twitterze, a ten ją podjął.
 • Lotto Ekstraklasa. Kamil Kosowski: Zakotwiczyć w Europie, więcej Vadisów i Meliksonów!

  Lotto Ekstraklasa. Kamil Kosowski: Zakotwiczyć w Europie, więcej Vadisów i Meliksonów!

  - Płacimy naprawdę godziwe pieniądze piłkarzom. Legia i Lech oferują je na poziomie Belgii i Holandii. Dlatego prezesi klubów powinni wymagać od pionów sportowych, aby wybierały piłkarzy znacznie lepszych. Na rynku jest wielu zawodników, natomiast sztuka polega na tym, aby wybrać właściwych - podkreśla w rozmowie z Interią przed startem rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy Kamil Kosowski, były znakomity skrzydłowy Wisły Kraków i reprezentacji Polski.
 • Wisła Kraków: Kosowski: Nie żartowałem, jestem gotów grą pomóc Wiśle

  Wisła Kraków: Kosowski: Nie żartowałem, jestem gotów grą pomóc Wiśle

  - Trenować, trenuję dla siebie, a gdyby Wisła była w tak rozpaczliwej sytuacji, że nie miałby kto grać, to jest oczywiste, że bym się zgłosił. Natomiast trener odebrał to jako żart. Nie wiem, czy jest to sytuacja, z której można żartować - powiedział Interii były świetny skrzydłowy "Białej Gwiazdy" Kamil Kosowski, który komentuje sytuację klubu.
 • Wisła Kraków. Kamil Kosowski z zaskakującą deklaracją

  Wisła Kraków. Kamil Kosowski z zaskakującą deklaracją

  Sytuacja w Wiśle Kraków daleka jest od normalności. Zadłużony po uszy klub zaliczył kolejną "wtopę" z nowymi inwestorami i mało komu jest do śmiechu. Tymczasem ciekawą deklarację złożył na Twitterze Kamil Kosowski.
 • Górnik Zabrze i Marcin Brosz nową jakością w Lotto Ekstraklasie

  Górnik Zabrze i Marcin Brosz nową jakością w Lotto Ekstraklasie

  Najlepsze, co się mogło wydarzyć polskiej piłce klubowej, pogrążonej w chaotycznej polityce transferowej, na ogół pozbawionej perspektywicznego myślenia, rugowanej z europejskich pucharów jeszcze przed końcem wakacji, jest awans i dotychczasowa kariera Górnika Zabrze w Ekstraklasie. Oto mamy zespół zbudowany za skromne środki, prowadzony przez polskiego trenera, oparty o młodych Polaków, który wygrywa i ściąga tłumy na stadion!

Filmy - Kamil Kosowski (6)