kamil

Artykuły - Kamil (501)

 • Zostawiła dziecko w aucie...

  29-letnia kobieta na godzinę zostawiła w Ciechanowcu swoje 15-miesięczne dziecko w samochodzie i poszła na zakupy; na zewnątrz był mróz. Policja sprawdza, czy matka nie naraziła w ten sposób dziecka na niebezpieczeństwo.
 • Barbórka 2010. Zdjęcia

  Tomasz Kuchar (Peugeot 307 WRC) po raz piąty w karierze wygrał w Warszawie 48. Rajd Barbórka 2010, który tradycyjnie kończy sezon, choć wyniki imprezy nie są zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.
 • 1/8 finału Pucharu Polski: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0-1

  Obrońcy Pucharu Polski piłkarze Jagiellonii Białystok pokonali Koronę Kielce 1-0 i awansowali do 1/4 finału. Gola na wagę awansu zdobył ładnym strzałem Maciej Makuszewski w 20. minucie.
 • Grosicki: Gorzej grać się nie da

  - Widzew miał w końcówce meczu jeszcze kilka sytuacji i mógł wygrać wyżej. Ta bramka "Franka" to już tylko na otarcie łez - przyznał po porażce z Widzewem 1-4 Kamil Grosicki, piłkarz Jagiellonii Białystok.
 • Single na emigracji nie trzymają się razem

  W Wielkiej Brytanii żyje wielu polskich singli. Przyjechali, by zdobyć doświadczenie, zarobić pieniądze, poćwiczyć angielski i... poczuć smak przygody. Pozycja obcokrajowca sprzyja zabawnym sytuacjom, także tym dotyczącym życia prywatnego. O życiu singla na emigracji opowiada 26-letni Kamil, od dwóch lat mieszkający na Wyspach.
 • RH+ z wokalistą wyróżnionym w Opolu

  RH+ z wokalistą wyróżnionym w Opolu

  Kamil Franczak - zdobywca pierwszego wyróżnienia na tegorocznych opolskich "Debiutach" (z grupą Zero Procent) - został nowym wokalistą zespołu RH+, znanym z przebojów "Po prostu miłość" i "Nadzieja".

Filmy - Kamil (1)