kamienie

Artykuły - Kamienie (57)

Filmy - Kamienie (5)

 • Czy uda mu się pokonać przeszkodę?

  Pingwin został nagrany podczas swojej przeprawy z jednego kamienia na drugi. Czy uda mu się pokonać przeszkodę? Oglądajcie do końca.
 • Kaktusy z kamieni - prosta, efektowna ozdoba do domu

  Wzór kaktusów to prosta i efektowna figura, która robi się coraz bardziej popularna - jak wszystkie roślinne wzory, które dziś są podstawą wnętrzarskich wzorów. Doskonałą ozdobą mogą być odpowiednio pomalowane... kamienie! Kaktusy z kamieni sprawdzą się w każdym wnętrzu - nie tylko tym z dominującą bielą i kolorami jasnego drewna!
 • Doniczka z kamiennymi kaktusami

  Nie wszyscy z nas mają czas, ochotę i przede wszystkim umiejętności w zajmowaniu się kwiatami doniczkowymi. Choć to świetny pomysł na dekorację wnętrz, nie wszyscy potrafią wyhodować piękne, zachwycające swoimi barwami kwiaty. Mówi się, że najprostsze w hodowli są kaktusy, ale to mit - wymagają wielu zabiegów! Jeśli lubicie roślinne motywy i szukacie prostego sposobu, by wprowadzić do swojego domu choć namiastkę roślinności, przygotujcie tę prostą ozdobę według naszego pomysłu: oto jak zrobić doniczkę z kamiennymi kaktusami - to naprawdę proste!
 • Serwetnik z kamienia

  Zwykłe kamienie mogą posłużyć również jako... serwetniki! Oto sposób, jak poradzić sobie z chusteczkami i serwetkami w warunkach polowych - elegancko przygotowany kamień będzie ciekawą i praktyczną dekoracją dla wszystkich, którzy uwielbiają posiłki na świeżym powietrzu. Dzięki takiemu kamykowi wiatr nie zdmuchnie już kolorowych serwetek!