kamień

Artykuły - Kamień (301)

Filmy - Kamień (7)

 • Uchwyt na zdjęcie z kamienia

  Zwykły kamień i odrobina drutu - tyle wystarczy, by przygotować prostą dekorację, która znakomicie sprawdzi się w każdym wnętrzu! Umieszczone w niej zdjęcie będzie doskonałym sposobem na niewielką, nienachalną w swoim wyglądzie ozdobę. Zdziwicie się, jakie to proste!
 • Jak pozbyć się kamienia nazębnego w domu? Proste sposoby

  Kamień nazębny to nieodłączny element naszego życia - nawet na najbardziej starannie mytych zębach kamień nazębny i tak się osadzi. Co prawda u stomatologów można przeprowadzić skaling, czyli zabieg usuwania kamienia nazębnego, ale wystarczy parę tygodni, by zęby znów pokryły się nieestetycznymi plamkami kamienia. Jak pozbyć się go domowymi sposobami? Oto kilka porad, jak samodzielnie w domu usuwać kamień nazębny. To naprawdę działa!
 • Co zrobić, by baterie zawsze lśniły pełnią blasku?

  Na bateriach, których używamy w kuchni czy łazience, bardzo szybko pojawiają się niezbyt estetyczne plamki i przebarwienia, które biorą się z wody, najgorszy jest jednak kamienny osad, którego trudno się pozbyć podczas sprzątania. Dobrym sposobem mogą być drogie, specjalne środki ze sklepów, ale te mają w sobie wiele chemii, która potem jeszcze długo unosi się w powietrzu i często zwyczajnie nam szkodzi. Są jednak proste sposoby, by kuchenny czy łazienkowy kran lśnił pełnią blasku - zobaczcie, jak w parę chwil wyczyścić baterię domowym sposobem!
 • Jak wyczyścić żelazko? Trzy sposoby na brudną stopę żelazka

  Jak wyczyścić żelazko? To jedno z tych urządzeń w naszym domu, które staje się niemalże bezużyteczne, gdy zabrudzimy jego stopę. Zniszczyć stopę żelazka jest bardzo łatwo: wystarczy drobne przypalenie materiału ubrania, by na gładkiej tafli osadziło się mnóstwo brudu, który nie tylko uniemożliwi prasowanie, ale też może bezpowrotnie zabrudzić kolejne ubrania! Jak pozbyć się śladów przypalonego ubrania na żelazku? Jak wyczyścić brudną stopę żelazka i pozbyć się uciążliwych grudek z kamienia, brzydkiego osadu z wody? Poznajcie trzy najlepsze sposoby na brudną stopę żelazka.