kamera

Artykuły - Kamera (199)

Filmy - Kamera (33)

 • Mężczyzna otworzył okienko w trakcie lotu samolotem. Wtedy stało się to...

  Pewien mężczyzna miał okazję przekonać się na własnej skórze, czego lepiej nie robić w trakcie lotu samolotem. Małe okienko było silną pokusą do zrobienia spektakularnych zdjęć. Tyle tylko, że po jego otworzeniu i przybliżeniu aparatu, pęd powietrza wyrwał mężczyźnie urządzenie z ręki i poniósł gdzieś hen, hen daleko, na piaski znajdującej się pod nim pustyni. Ale klops!
 • To nie uśmiech, to wiatr! Urocze psiaki „suszą zęby” do kamery

  Urocze pieski rasy border collie dzień udały się ze swoją panią na spacer. Kobieta postanowiła uwiecznić ten moment, gdy nagle psiaki zaczęły „suszyć zęby” do kamery. Czy to z radości? Nie, to tylko mocno wiejący wiatr! (STORYFUL/x-news)
 • Nie wiedział, że kamera patrzy! Jeleń zrzucił poroże

  Kiedy nikt nie patrzy, jeleń może poczuć się swobodnie. Nie wie jednak o podglądającej go kamerce-fotopułapce. Zobaczcie jak zwierzę zrzuca poroże, potrząsając głową. Gdy teren był „czysty”, autorce nagrania udało się zatrzymać zdobycz na pamiątkę. (STORYFUL/x-news)
 • Oko w oko z pytonem. Gad niemal pożarł kamerę

  Najpierw badawczo się przygląda, a potem błyskawicznie atakuje - na szczęście kamerę a nie dłoń intruza. Wideo przedstawiające szarżę pytona udostępnił w sieci pewien australijski fotograf, który przed kilku laty napotkawszy potężnego gada postanowił za pośrednictwem kamery z bliska mu się przyjrzeć. (STORYFUL/x-news)