kalendarz Pirelli

Artykuły - Kalendarz Pirelli (34)

 • Kalendarz Pirelli w filmowej odsłonie

  Kalendarz Pirelli w filmowej odsłonie

  W przyszłorocznym kalendarzu Pirelli zobaczymy bohaterów filmowych, którzy są w trakcie, lub osiągnęli już swoje cele w życiu. W rolach głównych wystąpiły m.in.: Gigi Hadid, Misty Copeland, Laetitia Casta i Julia Garner, za "reżyserię" kalendarza odpowiada Albert Watson.
 • Kalendarz Pirelli 2018: Czarnoskóre gwiazdy w krainie czarów

  Kalendarz Pirelli 2018: Czarnoskóre gwiazdy w krainie czarów

  Naomi Campbell, Whoopi Goldberg, Lupita Nyongo - to gwiazdy kalendarza Pirelli na 2018 rok. Tematem przewodnim słynnego wydawnictwa zaprezentowanego w Nowym Jorku jest "Alicja w Krainie Czarów". Autorem zdjęć jest słynny fotograf Tim Walker.
 • 14 aktorek w kalendarzu Pirelli 2017

  14 aktorek w kalendarzu Pirelli 2017

  "Chciałem za pośrednictwem Kalendarza Pirelli przekazać inny rodzaj piękna" - wyznał Peter Lindbergh, autor zdjęć do najnowszej edycji słynnego kalendarza, który został zaprezentowany we wtorek w Paryżu.
 • Kalendarz Pirelli 2017: Kogo zobaczymy w najnowszej edycji?

  Kalendarz Pirelli 2017: Kogo zobaczymy w najnowszej edycji?

  W sieci pojawiły się materiały zza kulis powstawania najsłynniejszego kalendarza po brzegi wypełnionego kobiecymi kształtami. Już nie możemy się doczekać!
 • Kalendarz Pirelli 2016: Wszystkie zdjęcia

  Kalendarz Pirelli 2016: Wszystkie zdjęcia

  "Zaczęłam zastanawiać się nad wszystkimi rolami, jakie w społeczeństwie pełnią kobiety" - wyznaje Annie Leibovitz, autorka zdjęć do 43. edycji Kalendarza Pirelli. Kobiety należą do różnych grup wiekowych i środowisk, prezentują różne typy kariery. W zaprezentowanym 30 listopada w Londynie kalendarzu nie ma nagości.
 • Kalendarz Pirelli 2016: Bez nagości, ale z charakterem

  Kalendarz Pirelli 2016: Bez nagości, ale z charakterem

  "Zaczęłam zastanawiać się nad wszystkimi rolami, jakie w społeczeństwie pełnią kobiety" - wyznaje Annie Leibovitz, autorka zdjęć do 43. edycji Kalendarza Pirelli. Kobiety należą do różnych grup wiekowych i środowisk, prezentują różne typy kariery. W zaprezentowanym 30 listopada w Londynie kalendarzu nie ma nagości.
 • Amy Schumer w kalendarzu Pirelli

  Amy Schumer w kalendarzu Pirelli

  Amerykańska aktorka, scenarzystka i komiczka Amy Schumer znalazła się wśród gwiazd, które trafiły na karty kalendarza Pirelli 2016. Za obiektywem stanęła legendarna Annie Leibovitz.
 • "Śląski Kalendarz Pirelii" - natura wyparła złom

  "Śląski Kalendarz Pirelii" - natura wyparła złom

  Wydawany co roku, w limitowanej edycji, kalendarz firmy Olmet, największego złomowiska na Śląsku, zyskał już miano kultowego i często nazywany jest "śląskim Pirelli". Do tej pory kobiece akty powstawały w otoczeniu ciężkiej stali, rdzy i wielkich maszyn. W tym roku po raz pierwszy zmieniono koncepcję kalendarza. Złom został wyparty przez naturę, którą z kobiecym ciałem zestawił znany fotograf Marek Straszewski.
 • Nareszcie są! Zdjęcia z nowego kalendarza Pirelli

  Nareszcie są! Zdjęcia z nowego kalendarza Pirelli

  Do mediów trafiły pierwsze zdjęcia 50 edycji kalendarza Pirelli na 2014 rok. Przed obiektywem Petera Lindbergha i Patricka Demarchelier stanęły m.in. Miranda Kerr i Helena Christensen. Jeden sfotografował je na plaży, drugi w studiu.
 • Kalendarz Pirelli 2013: Tym razem bez rozbieranych zdjęć

  Kalendarz Pirelli 2013: Tym razem bez rozbieranych zdjęć

  Najsłynniejszy kalendarz z kobiecymi aktami bez rozbieranych zdjęć? Niemożliwe stało się faktem. W edycji kalendarza Pirelli na rok 2013 nie będzie żadnej nagości. Tym faktem rozczarowane były nawet same modelki, pozujące do zdjęć dla Steve'a McCurry'ego.

Filmy - Kalendarz Pirelli (1)