kalendarz

Artykuły - Kalendarz (213)

Filmy - Kalendarz (5)

 • Niezwykły kalendarz na nowy rok! Rosyjskie hokeistki w niecodziennej odsłonie. Wideo

  Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji rosyjska liga kobiecego hokeja przygotowała na tę okazję specjalny kalendarz. Zawodniczki wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej ubrane w dary natury charakterystyczne dla danej pory roku. To trzeba zobaczyć!
 • Zmysłowa sesja zdjęciowa siatkarek klubu RC Cannes. Wideo

  Klub siatkarski RC Cannes wydaje kalendarz na 2020 rok. Przez najbliższy rok fani francuskiej drużyny będą mogli podziwiać kobiece piękno. Zawodniczki uczestniczyły w zmysłowej sesji zdjęciowej. Film z tego wydarzenia został udostępniony w mediach społecznościowych.
 • Wizytownik z recyklingu

  Choć coraz rzadziej korzystamy z telefonów stacjonarnych, które obtoczone były książkami telefonicznymi i notesami pełnymi numerów telefonów, nadal mamy wokół siebie mnóstwo wizytówek, które czasami gubią się właśnie wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujemy... Dlatego warto zadbać, by wszystkie były zawsze na swoim miejscu! Nie musicie kupować drogich wizytowników w sklepie, możecie zrobić taki samemu - choćby ze starego kalendarza książkowego! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Jak zapamiętać, ile dni ma każdy miesiąc?

  Wielu z naszych milusińskich ma problem z zapamiętaniem, który miesiąc ma ile dni. Dzieciom mylą się ich nazwy, kolejność i czas ich trwania. Niekiedy skutecznie zniechęcają się do dalszej nauki tej bardzo praktycznej, podstawowej wiedzy. Jest jednak banalny sposób, by raz na zawsze zapamiętały, który miesiąc ma ile dni. Pokażcie swoim dzieciom nasz filmik - zawsze zadziała!