Kajetan Kajetanowicz

Artykuły - Kajetan Kajetanowicz (79)

 • Rajdowe MŚ. Kajetanowicz: Jestem coraz bardziej głodny prędkości

  Rajdowe MŚ. Kajetanowicz: Jestem coraz bardziej głodny prędkości

  "Nie miałem praktycznie żadnej dłuższej przerwy, trenuję non stop, jestem coraz bardziej głodny prędkości" - powiedział rajdowy wicemistrz świata kategorii WRC2 z poprzedniego sezonu Kajetan Kajetanowicz.
 • Koronawirus w sporcie. Małysz i Kajetanowicz pomogli szpitalowi w Cieszynie

  Koronawirus w sporcie. Małysz i Kajetanowicz pomogli szpitalowi w Cieszynie

  Dyrektor ds. skoków i kombinacji norweskiej PZN Adam Małysz oraz kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz wspomogli Szpital Śląski w Cieszynie. Placówka ta jest jednym z kilku ośrodków w woj. śląskim, w którym hospitalizowane są osoby chore na Covid-19.
 • Rajdy samochodowe. Kajetan ​Kajetanowicz: W każdej chwili jesteśmy gotowi na start

  Rajdy samochodowe. Kajetan ​Kajetanowicz: W każdej chwili jesteśmy gotowi na start

  "Cały czas działamy tak, by w każdej chwili móc wyruszyć na rajd będąc w najwyższej formie" - powiedział ubiegłoroczny rajdowy wicemistrz świata w kategorii WRC2, trzykrotny mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz.
 • Rajdowe MŚ. Kajetanowicz na razie 20. w Meksyku, impreza w Argentynie przełożona

  Rajdowe MŚ. Kajetanowicz na razie 20. w Meksyku, impreza w Argentynie przełożona

  Kajetan Kajetanowicz (Skoda Fabia R5) zajmuje 20. miejsce po sześciu odcinkach specjalnych Rajdu Meksyku, 3. rundy mistrzostw świata. Liderem jest Francuz Sebastien Ogier (Toyota Yaris). Czwarta runda zaplanowana na 23-26 kwietnia w Argentynie została przełożona.
 • Kajetan Kajetanowicz ósmy raz najszybszy na Karowej

  Kajetan Kajetanowicz ósmy raz najszybszy na Karowej

  Kajetan Kajetanowicz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem (Ford Fiesta WRC) ósmy raz w ostatnich dziewięciu startach wygrał w sobotę Kryterium Karowa, kultowy odcinek specjalny rozgrywanej w Warszawie imprezy kończącej krajowy sezon rajdowy.
 • Kajetan Kajetanowicz wygrał 57. Rajd Barbórka

  Kajetan Kajetanowicz wygrał 57. Rajd Barbórka

  Kajetan Kajetanowicz, jadący Fordem Fiestą WRC, wygrał w Warszawie 57. Rajd Barbórka. Trzykrotny mistrz Europy i wicemistrz świata w kategorii WRC 2 triumfował w imprezie po raz siódmy z rzędu. Tym samym poprawił rekord należący do Tomasza Kuchara.
 • Kajetan Kajetanowicz: Tegoroczny sezon był największym wyzwaniem

  Kajetan Kajetanowicz: Tegoroczny sezon był największym wyzwaniem

  Kajetan Kajetanowicz w pierwszym pełnym sezonie startów w mistrzostwach świata w rajdach samochodowych zajął drugie miejsce w kategorii WRC2. - To był najbardziej wymagający sezon w karierze, nie tylko dla mnie, ale i dla całego zespołu - powiedział trzykrotny mistrz Europy.
 • Rajdowe MŚ. W Katalonii pojadą po szutrach i asfalcie. Na starcie Kajetanowicz

  Rajdowe MŚ. W Katalonii pojadą po szutrach i asfalcie. Na starcie Kajetanowicz

  W nadchodzący weekend zostanie rozegrany Rajd Katalonii, przedostatnia 13. runda tegorocznych mistrzostw świata. Trasa imprezy prowadzi po mieszanych nawierzchniach - szutrze i asfalcie. Na starcie stanie trzykrotny mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz (VW Polo GTi R5).
 • Rajdowe MŚ. Meeke liderem, Kajetanowicz dziesiąty

  Rajdowe MŚ. Meeke liderem, Kajetanowicz dziesiąty

  Brytyjczyk Kris Meeke (Toyota Yaris) wygrał w czwartek pierwszy odcinek specjalny Rajdu Wielkiej Brytanii, 12. rundy mistrzostw świata i objął prowadzenie w klasyfikacji. Dziesiąty czas dnia uzyskał Kajetan Kajetanowicz (Volkswagen Polo R5).
 • ​Rajdowe MŚ. Kajetanowicz po raz pierwszy na walijskich szutrach

  ​Rajdowe MŚ. Kajetanowicz po raz pierwszy na walijskich szutrach

  - Czekają na nas wyjątkowo śliskie i trudne odcinki specjalne, do których trzeba podejść z pokorą, zwłaszcza w debiucie - uważa lider w kategorii WRC2 Kajetan Kajetanowicz (VW Polo GTi R5), który w weekend pojedzie w Rajdzie Wielkiej Brytanii, 12. rundzie mistrzostw świata.

Filmy - Kajetan Kajetanowicz (6)