kajakarz

Artykuły - Kajakarz (7)

 • Aleksander Doba nie żyje. Podróżnik przed śmiercią zrealizował swoje marzenie

  Aleksander Doba nie żyje. Podróżnik przed śmiercią zrealizował swoje marzenie

  ​Aleksander Doba, podróżnik i jedyny człowiek, który samotnie przepłynął Ocean Atlantycki nie żyje. "Zmarł śmiercią podróżnika, zdobywając najwyższy szczyt Afryki" - powiadomiła jego rodzina w mediach społecznościowych. Zanim odszedł udało mu się spełnić jedno z jego największych marzeń.
 • Paweł Baraszkiewicz zakończył sportową karierę

  Wicemistrz olimpijski z Sydney (2000) kanadyjkarz Paweł Baraszkiewicz zakończył karierę sportową. Ostatni rok spędził na leczeniu kontuzji, która wyeliminowała go ze startu w igrzyskach w Londynie. Jak sam przyznał, brakuje mu już motywacji do dalszej pracy.
 • Pijani żeglarze i kajakarze mocniej dostaną po kieszeni

  Bieżący sezon jest pierwszym, podczas którego policjanci mogą sprawdzać trzeźwość nie tylko sterujących łodziami silnikowymi, ale także pontonami, kajakami czy rowerami wodnymi - przypomina "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Mistrz produkował narkotyki

  Utytułowany australijski kajakarz, trzykrotny mistrza świata 32-letni Nathan Baggaley, przyznał się do udziału w procederze produkcji i sprzedaży narkotyków - tabletek ekstazy.
 • Słynny kajakarz kończy karierę

  Słynny czeski kajakarz Martin Doktor zakończył karierę. Teraz będzie trenerem reprezentacji, którą ma przygotowywać do igrzysk w Londynie w 2012 roku.
 • Marek Twardowski

  Marek Twardowski

  Kajakarz Sparty Augustów, Marek Twardowski to jedna z naszych nadziei medalowych na igrzyskach w Pekinie. 29-letni zawodnik od lat przywozi bowiem medale z największych imprez świata.
 • Marek Twardowski: Szczęśliwy rok

  Kajakarz w Polsce musi walczyć nie tylko na torze, ale i z... działaczami - mówi odważnie Marek Twardowski. Kajakarz Sparty Augustów poradził sobie w tym roku ze wszystkimi przeciwnościami i zdobył tytuł mistrza świata w najbardziej prestiżowej konkurencji: K-1 500 metrów!

Filmy - Kajakarz (2)