kajak

Artykuły - Kajak (11)

Filmy - Kajak (12)

 • Ulewa i silny wiatr mu niestraszne. Mężczyzna pływał kajakiem po zalanej ulicy

  Ostatnio w Oklahomie wystąpiły ulewne deszcze. Wielu ulic zostało zalanych. Po jednej z nich pewien mężczyzna pływał... kajakiem.
 • Żaba wskakuje na kajak. Liczy na darmową podwózkę

  Pływanie kajakiem niesie ze sobą wiele przygód! Część z nich wiążę się z podziwianiem piękna przyrody, część z podglądaniem dzikich zwierząt. No właśnie, podglądaniem! Zazwyczaj są one płochliwe i niełatwo przyjrzeć się im z bliska. Zupełnie inaczej było w przypadku tego turysty, któremu udało się podwieźć pasażera na gapę. Była nim olbrzymia żaba, która wcale, a wcale się go nie bała.
 • Chłopiec pływa kajakiem przed własnym domem

  Ten chłopak miał niezłą niespodziankę. Po ulewnych deszczach, które nawiedziły jego okolicę mógł wyciągnąć kajak i przepłynąć się wokół własnego domu. Jak mówi mama chłopca, na pewnym fragmencie przepłynął aż 100 metrów!
 • Kajak do ręki i na podwórko!

  W poniedziałek 24 lutego w Mackay w Queensland nadeszła powódź. To skutek długotrwałych i silnych deszczy, które nawiedziły ten region w ostatnich dniach. Jeden z mieszkańców podszedł do zaistniałej sytuacji z humorem. Wyciągnął kajak i pływał nim po podwórku. W zabawie towarzyszył mu wierny pies.