kajak

Artykuły - Kajak (13)

 • Triathlon w nietypowym wydaniu. Leszek Szurman ruszył dookoła Polski

  Triathlon w nietypowym wydaniu. Leszek Szurman ruszył dookoła Polski

  Znakomita kondycja, hart ducha i poczucie realizowania jakiejś misji. Takie cechy towarzyszą na co dzień Leszkowi Szurmanowi pochodzącemu z Cieszyna. Początkiem czerwca, mając 64 lata, ruszył w swoją kolejną wielką podróż, którą nazywa triathlonem. Przemierzy ponad 1800 kilometrów dookoła Polski, przemieszczając się kajakiem, rowerem oraz pieszo. Nie jest to jednak pierwszy taki szalony podróżniczy plan cieszyńskiego seniora.
 • Youtuber stworzył odrzutowy kajak

  Youtuber stworzył odrzutowy kajak

  Silniki odrzutowe mogliśmy już widzieć w wielu pojazdach. Począwszy od samolotów przez samochody, a na rowerach kończąc. Nikt do tej pory nie wpadł jednak na pomysł by zamontować je w kajaku. Do teraz.
 • Robert Tomalski: Kajakiem pod prąd

  Robert Tomalski: Kajakiem pod prąd

  Tam gdzie niewielu płynie z prądem, on podąża w przeciwnym kierunku. Podczas samotnych, wyczerpujących przepraw dotarł m.in. do źródeł Wisły, Wołgi i Dunaju. W tym roku Robert Tomalski zamierza pokonać Bałtyk, a w kolejnym Morze Kaspijskie. Wyprawy, które pierwotnie miały ukoić ból po osobistej tragedii, dziś służą również pomocy innym.
 • ​Wielkopolskie: Wznowiono poszukiwania mężczyzny, który wypadł z kajaka

  ​Wielkopolskie: Wznowiono poszukiwania mężczyzny, który wypadł z kajaka

  Ok. godz. 10.30 w niedzielę wznowiono poszukiwania mężczyzny, który wypadł w sobotę po południu z kajaka w jeziorze Dominickim w Boszkowie (Wielkopolska).
 • Kajaki - co warto o nich wiedzieć?

  Kajaki - co warto o nich wiedzieć?

  Lato za pasem, więc warto zacząć planować wakacyjne atrakcje. Jedną z nich może być kupno własnego kajaka i wybranie się nad wodę. Jednak przed zakupem takiego sprzętu, trzeba wiedzieć, jak najlepiej dopasować go do swoich potrzeb.
 • ME w kajak polo - zostały trzy szanse na medal

  Polscy kajakpoliści po porażce ze Szwajcarią 2:7 stracili szansę na walkę o medal mistrzostw Europy, które rozgrywane są w Poznaniu. Kobiecy zespół, mimo dwóch piątkowych porażek, wciąż ma szansę na podium.
 • Dziwne zdjęcie na profilu facebookowym PiS

  Dziwne zdjęcie na profilu facebookowym PiS

  Ocieplanie wizerunku, czy ogórki dopadły także Prawo i Sprawiedliwość? Na swoim koncie twitterowym PiS promuje dość dziwne zdjęcie. Które ma się nijak do czegokolwiek.
 • Pijani żeglarze i kajakarze mocniej dostaną po kieszeni

  Bieżący sezon jest pierwszym, podczas którego policjanci mogą sprawdzać trzeźwość nie tylko sterujących łodziami silnikowymi, ale także pontonami, kajakami czy rowerami wodnymi - przypomina "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Kto w finale "Tańca z gwiazdami"?

  Kto w finale "Tańca z gwiazdami"?

  Jay Delano i Kamila Kajak nie zatańczą w finale 9. edycji "Tańca z gwiazdami". O Kryształową Kulę walczyc będą Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk oraz Bartek Kasprzykowski i Blanka Winiarska.
 • Ojciec musiał wybrać, które z bliźniaków uratować

  Ian Clayton jest prezenterem telewizyjnym i autorem książek historycznych. Miał dwoje 9-letnich dzieci - chłopca Edwarda i dziewczynkę Billie, bliźniaków. Pewnego poranka, ponad dwa lata temu, musiał zdecydować, któremu z nich uratować życie.

Filmy - Kajak (3)

 • Żaba wskakuje na kajak. Liczy na darmową podwózkę

  Pływanie kajakiem niesie ze sobą wiele przygód! Część z nich wiążę się z podziwianiem piękna przyrody, część z podglądaniem dzikich zwierząt. No właśnie, podglądaniem! Zazwyczaj są one płochliwe i niełatwo przyjrzeć się im z bliska. Zupełnie inaczej było w przypadku tego turysty, któremu udało się podwieźć pasażera na gapę. Była nim olbrzymia żaba, która wcale, a wcale się go nie bała.
 • Chłopiec pływa kajakiem przed własnym domem

  Ten chłopak miał niezłą niespodziankę. Po ulewnych deszczach, które nawiedziły jego okolicę mógł wyciągnąć kajak i przepłynąć się wokół własnego domu. Jak mówi mama chłopca, na pewnym fragmencie przepłynął aż 100 metrów!
 • Niecodzienne odwiedziny podczas pływania kajakiem

  Mężczyzna pływał kajakiem. W pewnym momencie z wody wynurzyła się wydra i wskoczyła mu na kolana.