kadr

Artykuły - Kadr (2149)

 • Skradziono mercedesa ze sprzętem polskiej kadry

  Mikrobus ze sprzętem narciarskim kadry Polski w narciarstwie alpejskim został skradziony w piątek wieczorem z parkingu przed jednym z centrów handlowych w Krakowie. Wartość utraconego sprzętu przekracza 200 tys. zł.
 • Rasmussen - trener piłkarek ręcznych - powołał kadrę

  Trener polskich piłkarek ręcznych Kim Rasmussen powołał 17-osobową kadrę na mecze kwalifikacyjne do mistrzostw świata z Włochami i Białorusią. Znalazło się w niej pięć zawodniczek na co dzień występujących w zagranicznych klubach.
 • Barczyk o Powstaniu Wielkopolskim

  Barczyk o Powstaniu Wielkopolskim

  W październiku rozpoczną się zdjęcia do filmu fabularnego "Hiszpanka", w którym reżyser Łukasz Barczyk opowie o Powstaniu Wielkopolskim, zrywie niepodległościowym z lat 1918-1919, zakończonym zwycięstwem - poinformowało Studio Filmowe Kadr.
 • Fizycy z krakowskiego KNOW chcą inwestować m.in. w młodą kadrę

  Konsorcjum "Materia - Energia - Przyszłość", które skupia fizyków z 5 krakowskich jednostek, jako Krajowy Naukowy Ośrodek Wiodący w ciągu 5 lat otrzyma 50 mln zł. Jednym z priorytetów ośrodka może być inwestycja w kształcenie młodej kadry naukowej.
 • Urzędnik podejrzany o korupcję bez aresztu, prokuratura zaskoczona

  Urzędnik podejrzany o korupcję bez aresztu, prokuratura zaskoczona

  Warszawski sąd odmówił aresztowania urzędnika podejrzanego o przyjmowanie gigantycznych łapówek i ustawianie przetargów. Prokuratura odwołała się od tej decyzji, uznając ją za całkowicie niezrozumiałą. Dyrektora Ośrodka Doskonalenia Kadr Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Dębem koło Warszawy miał przyjąć prawie 400 tysięcy złotych łapówek.
 • Ośrodek w Kikitach stanie się oddziałem dla skazanych

  Ośrodek doskonalenia kadr służby więziennej w Kikitach (Warmińsko-Mazurskie), będący jednocześnie ośrodkiem wypoczynkowym dla pracowników i rodzin funkcjonariuszy, zostanie jeszcze w tym roku zaadaptowany na potrzeby więźniów z zakładu karnego w Barczewie.
 • "Ktoś ze Śląska przydałby się kadrze"

  "Ktoś ze Śląska przydałby się kadrze"

  Były piłkarz reprezentacji Polski Tadeusz Pawłowski w wywiadzie dla PAP opowiada o pierwszym tytule mistrza kraju w historii Śląska Wrocław, obecnej drużynie i jej szansach w Lidze Mistrzów oraz nieobecnych w kadrze Smudy na Euro i swojej pracy w Austrii.