kadr

Artykuły - Kadr (1120)

 • Skradziono mercedesa ze sprzętem polskiej kadry

  Mikrobus ze sprzętem narciarskim kadry Polski w narciarstwie alpejskim został skradziony w piątek wieczorem z parkingu przed jednym z centrów handlowych w Krakowie. Wartość utraconego sprzętu przekracza 200 tys. zł.
 • Barczyk o Powstaniu Wielkopolskim

  Barczyk o Powstaniu Wielkopolskim

  W październiku rozpoczną się zdjęcia do filmu fabularnego "Hiszpanka", w którym reżyser Łukasz Barczyk opowie o Powstaniu Wielkopolskim, zrywie niepodległościowym z lat 1918-1919, zakończonym zwycięstwem - poinformowało Studio Filmowe Kadr.
 • Testowanie kadr

  Można było tego być pewnym. Sąd uznał panią Sawicką za winną, ale prorządowe media stają na głowie, żeby łapówkarę wybielić. To nic, że proces wykazał jasno, iż wszystko, co nam przez lata owe media wmawiały, było kłamstwem. Sawicka nie została uwiedziona przez agenta CBA ani namówiona przez niego do korupcji. To ona szukała intensywnie "dojścia" do burmistrza Helu i, dowiedziawszy się o tym, dopiero wtedy CBA podstawiło swojego agenta. Łzy i błaganie pana ministra, żeby jej "nie zabijał", którymi oszustka wygrała dla swojej partii wybory, były wymyśloną przez pijarowców Tuska inscenizacją. Inscenizacją, na którą może by się Polacy tak łatwo nabrać nie dali, gdyby w oszustwie tym nie wzięli ochoczo udziału dziennikarze, przez naiwny ogół uważani za obiektywnych.
 • Franciszek Smuda podał kadrę na Euro 2012

  Franciszek Smuda podał kadrę na Euro 2012

  Młode, głodne sukcesów wilki z Legii Rafał Wolski i Michał Kucharczyk oraz Marcin Kamiński z Lecha Poznań znaleźli się w 26-osobowej kadrze reprezentacji Polski na Euro 2012, ale zabrakło w niej miejsca dla rutynowanych Ireneusza Jelenia i Arkadiusza Głowackiego, którym z klubach ostatnio nie wiodło się dobrze.
 • Program motywacyjny dla kadry menedżerskiej

  Raport bieżący nr 9/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Grupy Kęty S.A. informuje, iż w dniu 25 kwietnia 2012 roku Rada Nadzorcza podjęła uchwałę w sprawie pozytywnego zaopiniowała i zatwierdzenia przedstawionego przez Zarząd projektu programu opcji menedżerskich, który zostanie poddany pod głosowanie najbliższego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Grupy Kęty SA. Program w swych głównych założeniach jest kontynuacją poprzedniego programu zat
 • Małysz konsultantem kadry skoczków i dwuboistów

  Małysz konsultantem kadry skoczków i dwuboistów

  Adam Małysz będzie pomagał jako konsultant członkom polskiej kadry narodowej skoczków narciarskich oraz w kombinacji norweskiej - poinformował w środę prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.
 • Powroty i nowe twarze w kadrze Brazylii

  Powroty i nowe twarze w kadrze Brazylii

  Trener Bernardo Rezende powołał 25 siatkarzy do kadry Brazylii na rozpoczynające się 18 maja rozgrywki Ligi Światowej siatkarzy. Zaskoczeniem jest obecność Ricarda Garcii, który ostatni raz w narodowych barwach wystąpił w 2007 roku.
 • Tylko Descombes Savoie w kadrze "A" Francji

  Tylko Descombes Savoie w kadrze "A" Francji

  Tylko jeden zawodnik Vincent Descombes Savoie został powołany przez słoweńskiego trenera Matjaza Zupana do kadry "A" Francji w skokach narciarskich na sezon 2012/2013. W klasyfikacji końcowej PŚ w poprzednim sezonie zajął on 54. miejsce.
 • Podopieczni Wenty rezygnują z gry w kadrze

  Marcin Lijewski zrezygnował z gry w kadrze, a inni zawodnicy nie wykluczali, że pójdą w jego ślady. To efekt niezakwalifikowania się reprezentacji Polski w piłce ręcznej do igrzysk w Londynie.
 • Andrzej Wrona: Powołanie do kadry kompletnie mnie zaskoczyło

  Środkowy Andrzej Wrona ma jak dotychczas najlepszy sezon w karierze. Dostrzegł to trener reprezentacji Andrea Anastasi, który powołał siatkarza Delecty Bydgoszcz do 25-osobowej kadry. "Ta informacja kompletnie mnie zaskoczyła" - przyznał 23-letni zawodnik.