kaczory

Artykuły - Kaczory (9)

 • "Dynastia Kaczorów": Niezwykły reality show

  "Dynastia Kaczorów": Niezwykły reality show

  "Dynastia Kaczorów" ("Duck Dynasty") to prawdziwy fenomen. Reality show o rodzinie milionerów, którzy dorobili się fortuny dzięki produkcji wabików na kaczki i wiodą zwykłe życie na amerykańskiej prowincji, od ponad dwóch lat fascynuje Amerykanów. Teraz serial obejrzą polscy widzowie.
 • Paul Wall i Kaczor razem w Warszawie

  Paul Wall i Kaczor razem w Warszawie

  W sobotę, 4 grudnia, w warszawskim klubie The Fresh wystąpi teksański raper Paul Wall. Podczas imprezy zaprezentują się także Kaczor, Shellerini i Marian Wielkopolski. Bilety kosztują 30 i 40 złotych.
 • Kaczor: Pobity sam sobie winny

  Kaczor: Pobity sam sobie winny

  Poznański raper Kaczor wypowiedział się w sprawie pobicia jednego z uczestników koncertu Pei. Sprowokowany przez 15-latka Peja ze sceny wezwał fanów do zlinczowania chłopaka.
 • Ojciec Myszki Miki i Kaczora Donalda

  Ojciec Myszki Miki i Kaczora Donalda

  W piątek, 15 grudnia, mija 40 lat od śmierci ojca postaci Myszki Miki i Kaczora Donalda - Walta Disneya.
 • Kazimierz Kaczor skończył 65 lat

  Kazimierz Kaczor skończył 65 lat

  Znany polski aktor Kazimierz Kaczor, odtwórca ról m.in. Jana Serce i serialowego senatora Złotopolskiego, kończy w czwartek, 9 lutego, 65 lat. Z tej okazji marszałek sejmu Marek Jurek przesłał artyście życzenia "niesłabnącej energii do dalszej pracy, a zarazem wiele twórczej satysfakcji".
 • Pazura krytykuje Kaczora

  Pazura krytykuje Kaczora

  "Podczas prezesury Kazimierza Kaczora w ZASP panowała dezinformacja" - powiedział w czwartek, 24 marca, prezes Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych, Cezary Pazura. W Warszawie odbywa się dwudniowy Zjazd ZASP.
 • Sprawy Kaczora ciąg dalszy

  Sprawy Kaczora ciąg dalszy

  "O wykluczeniu z ZASP-u dowiedziałem się z prasy" - powiedział w środę, 9 lutego, były prezes Związku Artystów Scen Polskich Kazimierz Kaczor. Podkreślił, że nie zna dokładnych przyczyn tej decyzji. Aktor został skreślony z członkostwa w organizacji decyzją podjętej w poniedziałek, 7 lutego, uchwały Prezydium Zarządu Głównego ZASP. Skreślono także byłego skarbnika ZASP-u Cezarego Morawskiego.
 • Kaczor usunięty z ZASP

  Kaczor usunięty z ZASP

  Kazimierz Kaczor ("Złotopolscy"), znany aktor i były prezes Zarządu Głównego Związku Artystów Scen Polskich został we wtorek, 8 lutego, wykluczony z tej organizacji. Z listy członków ZASP skreślono również Cezarego Morawskiego ("M jak miłość"), byłego skarbnika tej organizacji.
 • Zmarł twórca Kaczora Donalda

  Zmarł twórca Kaczora Donalda

  Carl Barks, twórca uwielbianej na całym świecie postaci Kaczora Donalda oraz długoletni współpracownik Walta Disney'a, zmarł w piątek, 25 sierpnia, w swoim domu w południowym Oregonie. Przyczyną śmierci 99-letniego artysty była białaczka.

Filmy - Kaczory (1)