Kaczmarek

Artykuły - Kaczmarek (638)

 • Spółki Kaczmarek Electric i A-T wybierają się na GPW

  Kaczmarek Electric oraz A-T, spółki, które zawarły w poniedziałek z giełdową spółką TIM porozumienie o współpracy, myślą o debiucie na GPW - poinformowali prezesi obu spółek.
 • Kaczmarek świadkiem w procesie Ziobro przeciwko "Polityce"

  Kaczmarek świadkiem w procesie Ziobro przeciwko "Polityce"

  Były prokurator krajowy Janusz Kaczmarek zeznawał w poniedziałek jako świadek przed Sądem Okręgowym w Gdańsku w procesie o ochronę dóbr osobistych z powództwa b. ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry przeciwko "Polityce" za tekst "Jak PiS zbierał haki".
 • Kamiński i Kaczmarek: Działaliśmy legalnie

  Kamiński i Kaczmarek: Działaliśmy legalnie

  Działaliśmy legalnie, kierowaliśmy się interesem publicznym - oświadczyli w środę: b. szef CBA Mariusz Kamiński i b. agent Biura Tomasz Kaczmarek, odnosząc się do wniosku prokuratury o uchylenie im immunitetu poselskiego.
 • Tomasz Kaczmarek: Sawicka miała swój obiekt westchnień i to nie byłem ja

  Tomasz Kaczmarek: Sawicka miała swój obiekt westchnień i to nie byłem ja

  - Nie było kuszenia czy prowokowania Beaty Sawickiej. Piątkowa decyzja sądu jest absurdalna - mówi były funkcjonariusz CBA, a dziś poseł PiS Tomasz Kaczmarek w Kontrwywiadzie RMF FM. - Akcja przeciwko posłance PO to była jedna z bardziej profesjonalnych akcji przeprowadzonych przez CBA. To Sawicka jako pierwsza zwróciła się do mnie z propozycją popełnienia przestępstwa - dodaje. Zaprzecza też, spekulacjom, że posłanka wszystko co robiła, robiła ze względu na niego. - Nagrania i dokumenty świadczą o tym, że posłanka Sawicka miała swój obiekt westchnień i to nie byłem ja… - twierdzi.
 • Szef CBA: Poseł Kaczmarek schodzi na poziom dziecinady

  Szef CBA: Poseł Kaczmarek schodzi na poziom dziecinady

  - Tomasz Kaczmarek mówi, że jest w posiadaniu moich zdjęć z jakiejś imprezy? Pierwsze słyszę. Nie mam pojęcia o co chodzi, chociaż z mojego rodzinnego albumu zniknęły dwa zdjęcia ze ślubu. Podejrzewaliśmy członka rodziny, ale może o to chodzi - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, szef CBA Paweł Wojtunik. - Zawsze bardzo sceptycznie podchodziłem do wykonywania sobie jakichkolwiek zdjęć. Trudno mnie znaleźć na zdjęciach. Mam 40 lat i nie mam sobie nic do zarzucenia. To schodzenie poniżej poziomu dziecinady - mówi gość RMF FM.
 • Kaczmarek: Jolanta Kwaśniewska powinna usłyszeć zarzut prania brudnych pieniędzy

  Kaczmarek: Jolanta Kwaśniewska powinna usłyszeć zarzut prania brudnych pieniędzy

  - Pieniądze, które CBA przekazało w ramach śledztwa prowadzonego ws. Kwaśniewskich, trafiły do firmy Royal Wilanów, której właścicielem jest bliski przyjaciel i wspólnik Jolanty Kwaśniewskiej. Materiał dowodowy ws. Kwaśniewskich jest bardzo mocny. Jolanta Kwaśniewska powinna mieć postawione zarzuty prania brudnych pieniędzy" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM były agent CBA, dziś poseł PiS, Tomasz Kaczmarek. - Sprawa Kwaśniewskich, podobnie jak sprawa Weroniki Marczuk, została umorzona tylko i wyłącznie z powodów proceduralnych - dodaje.
 • Prawnicy z "Miasta Grzechu"

  Prawnicy z "Miasta Grzechu"

  W Las Vegas, gdzie korupcja, wyuzdanie, morderstwa, rozboje i kradzieże są na porządku dziennym, niełatwo jest być prawnikiem. W listopadzie stacja AXN rozpocznie emisję serialu "Obrońcy".
 • Kaczmarek: Podsłuchiwano na niebywałą skalę

  Kaczmarek: Podsłuchiwano na niebywałą skalę

  Skala zjawiska jest niebywała, podsłuchiwano także bardzo prywatne rozmowy ks. prałata Henryka Jankowskiego. (...) Obecna prokuratura sankcjonuje ten stan. Uprzedzałem prokuratora: "Siedzi pan na bombie" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Janusz Kaczmarek.
 • PO chce samodzielnie rządzić w Poznaniu

  Na zdecydowaną większość w radzie miasta po wyborach samorządowych liczy poznańska Platforma Obywatelska. Filip Kaczmarek, szef miejskich struktur partii jest zdania, że kandydat partii ma szanse na wygraną z obecnym prezydentem Poznania, Ryszardem Grobelnym.
 • Sąd koleżeński partii odłożył sprawę Palikota

  Sąd koleżeński PO postanowił dziś przełożyć na październik posiedzenie w sprawie wniosku europosła Filipa Kaczmarka o wykluczenie Janusza Palikota z partii. Sąd uzasadnił, że wniosek Kaczmarka jest niekompletny i wymaga uzupełnienia.

Filmy - Kaczmarek (6)