InteriaTV - Kacper Kuszewski

Filmy - Kacper Kuszewski (6)

 • „M jak miłość”: Witaj, Ameryko!

  Kacper Kuszewski uwielbia podróże i często łączy je z pracą. Aktualnie aktor jest w Kanadzie - razem z Teresą Lipowską. A niedawno odwiedził także Amerykę Południową. - Pół roku temu byłem w Brazylii razem z Teatrem Pieśń Kozła. Spędziłem tydzień w São Paulo. Miasto mnie nie urzekło, ale miałem okazję zobaczyć, jak żyją tam ludzie. Kilka razy poszedłem do klubu na tradycyjną sambę, włóczyłem się po ulicach. To niesamowite, bo wybrałem się do klubu w środku tygodnia, a mimo to pękał w szwach! Wyszedłem o godzinie 3:00 nad ranem, bo czułem, że czas pójść spać, ale dla Brazylijczyków był to dopiero środek zabawy. Zastanawiam się, jak ci ludzie wstają rano do pracy. Ale najwidoczniej dają radę - wspomina z uśmiechem gwiazdor, w rozmowie z pismem "Party". - Ludzie żyją tam po to, żeby spotykać się ze znajomymi i się bawić. To jest dla mnie esencja życia - dodaje Kacper Kuszewski.
 • Kacper Kuszewski: Moją pasją są podróże

  Z tej strony go nie znaliśmy! Kacper Kuszewski – gwiazdor „M jak miłość” – opowiedział przed kamerami o swojej podróżniczej pasji. Aktor niedawno wrócił z Nowej Zelandii, gdzie przez miesiąc wędrował po górach, latał awionetką nad czynnym wulkanem, żeglował w towarzystwie delfinów, spływał kajakiem po fiordach, podglądał pingwiny, spacerował po lesie deszczowym, nurkował w podwodnych gajach... - Ludzie mają różne hobby, moim są podróże. Nie lubię jednak podróżować w miejsca popularne; unikam kurortów w szczycie sezonu – mówi aktor. – Lubię miejsca odosobnione i kontakt z dziką, pierwotną przyrodą.
 • Jutro we Wrocławiu odbędzie się polska premiera spektaklu „Return to the Voice”

  Aktor Kacper Kuszewski, który jest odpowiedzialny za wokalne opracowanie utworów wykorzystanych w przedstawieniu, podkreśla, że Grzegorz Bral, reżyser spektaklu, sięgając do korzeni kultury szkockiej i wykorzystując zdobytą podczas wypraw badawczych wiedzę na temat muzyki celtyckiej, stworzył całkowicie nowatorskie wydarzenie muzyczne. – Spektakl „Return to the Voice” to taka forma pośrednia pomiędzy teatrem a koncertem. Inspiracją do tego przedstawienia były archaiczne śpiewy szkockie w języku gaelickim. Ten projekt był dla Teatru Pieśni Kozła wyzwaniem – po raz pierwszy na zamówienie realizowaliśmy projekt stricte muzyczny, gdzie właściwie teatru prawie nie ma – mówi Kacper Kuszewski, aktor.
 • Dziko, namiętnie, perwersyjnie

  "Berlin, czwarta rano" to spektakl muzyczny ze scenariuszem i w reżyserii Łukasza Czuja, którego bohaterem jest nocne miasto, wielka metropolia i jej ludzie...
 • Oto zwycięzcy "Tańca z gwiazdami"!

  Kacper Kuszewski został laureatem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktor znany z serialu "M jak miłość" tańczył z Anną Głogowską. Nam zdradzili sekrety swojego tańca.
 • Finał "Tańca z gwiazdami" - za kulisami

  Kacper Kuszewski został laureatem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształową Kulę wygrał po zaciętej walce z Bilguunem Ariunbataarem.