Kacper Kuszewski

Artykuły - Kacper Kuszewski (139)

Zdjęcia - Kacper Kuszewski (76)

 • film.interia.pl
  "M jak miłość': Jak wyglądali 15 lat temu?

Filmy - Kacper Kuszewski (9)

 • Magdalena Narożna i Kacper Kuszewski zapowiadają nowy sezon programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Uczestniczka nowego sezonu Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Młodzi i Piękni, i Kacper Kuszewski, zwycięzca 8. edycji, a obecnie juror programu zapraszają widzów do oglądania. Pierwszy odcinek już w piątek, 5 marca.
 • Kacper Kuszewski o kulisach zwycięstwa w Tańcu z gwiazdami"

  Kacper Kuszewski wspomina, że udział w "Tańcu z gwiazdami" choć kosztował go dużo wysiłku, to przyniósł ogromną satysfakcję i wzbogacił o nowe doświadczenia. Nie udałoby mu się jednak dojść na sam szczyt, gdyby nie ciężka praca, godziny treningów i silna wola. Umiejętności zdobyte przed siedmioma laty na parkiecie wykorzystuje teraz w pracy aktora.
 • Kacper Kuszewski: Za jurorskim stołem

  Kacper Kuszewski zdradza, jak czuje się za jurorskim stołem w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niedawny zwycięzca tego show zamierza wspierać uczestników nowej edycji, ale także służyć im dobrymi radami.
 • „M jak miłość”: Witaj, Ameryko!

  Kacper Kuszewski uwielbia podróże i często łączy je z pracą. Aktualnie aktor jest w Kanadzie - razem z Teresą Lipowską. A niedawno odwiedził także Amerykę Południową. - Pół roku temu byłem w Brazylii razem z Teatrem Pieśń Kozła. Spędziłem tydzień w São Paulo. Miasto mnie nie urzekło, ale miałem okazję zobaczyć, jak żyją tam ludzie. Kilka razy poszedłem do klubu na tradycyjną sambę, włóczyłem się po ulicach. To niesamowite, bo wybrałem się do klubu w środku tygodnia, a mimo to pękał w szwach! Wyszedłem o godzinie 3:00 nad ranem, bo czułem, że czas pójść spać, ale dla Brazylijczyków był to dopiero środek zabawy. Zastanawiam się, jak ci ludzie wstają rano do pracy. Ale najwidoczniej dają radę - wspomina z uśmiechem gwiazdor, w rozmowie z pismem "Party". - Ludzie żyją tam po to, żeby spotykać się ze znajomymi i się bawić. To jest dla mnie esencja życia - dodaje Kacper Kuszewski.