kabarety

Artykuły - Kabarety (129)

Filmy - Kabarety (27)

 • Szybki strzał: Adam Grzanka o największych wpadkach

  Formacja Chatelet wielokrotnie zaskakiwała swoich widzów. Jednak czy zdarzył się w karierze Adama Grzanki taki moment, kiedy to publiczność dała się artystom we znaki? Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia członek kabaretu! PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 19:00.
 • Kabaretowa Noc Listopadowa

  Święto Niepodległości z ogromną dawką dobrego humoru! Najsłynniejsze polskie kabarety na jednej scenie. Wyjątkowa scenografia, błyskotliwe dialogi oraz scenariusz autorstwa Roberta Górskiego. Taka będzie tegoroczna, szósta edycja Kabaretowej Nocy Listopadowej. Jako gospodarz widowiska wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Artyści przeprowadzą wyjątkowy casting do superprodukcji patriotycznej i przeniosą widzów w tajemniczy świat filmu. Do rywalizacji o najlepsze role staną Kabaret Ani Mru Mru, Smile, Ciach, Nowaki, PUK, Kabaret na koniec świata, Kabaret Chyba, aktorzy Michał Piela i Wojciech Solarz, tancerz i mistrz świata w stepowaniu Tomasz Pałasz oraz poeta i piosenkarz Piotr Bukartyk. Potyczki gwiazd obejrzeć można 11 listopada w Centrum Sztuki Mościcie w Tarnowie oraz na ekranach telewizorów.
 • Adam Grzanka zaprasza na Grechuta Festival 2013

  Znany z Formacji Chatelet Adam Grzanka poprowadzi galę kabaretową podczas Grechuta Festival 2013. Gala odbędzie się w krakowskim Kinie Kijów w sobotę, 12 października.
 • Zły mąż ukarany przez Mikołaja

  Przypominamy skecz Kabaretu Ciach, którego tematem są odwiedziny Świętego Mikołaja. Nie jest to jednak sympatyczny Mikołaj, jakiego znamy z opowiastek dla dzieci. O, nie - ten jest surowy i sprawiedliwy!