Kabaret Starszych Panów

Artykuły - Kabaret Starszych Panów (8)

 • "Bez Ciebie": Nowa reklama TVN z gwiazdami. Kto śpiewa? [TEKST]

  "Bez Ciebie": Nowa reklama TVN z gwiazdami. Kto śpiewa? [TEKST]

  "Bez Ciebie", piosenka Kabaretu Starszych Panów, promuje nową ramówkę TVN-u. Utwór w reklamie śpiewają największe gwiazdy stacji: Hubert Urbański, Magda Gessler i Kuba Wojewódzki.
 • 60 lat temu rozpoczął działalność Kabaret Starszych Panów

  60 lat temu rozpoczął działalność Kabaret Starszych Panów

  16 października 1958 r. po raz pierwszy ukazał się na antenie TVP program Kabaretu Starszych Panów. Pierwszy odcinek nosił tytuł "Wieczór I - Popołudnie Starszych Panów".
 • Opole 2015: Ze Skaldami w deszczu, z Przyborą w kafejce (relacja)

  Opole 2015: Ze Skaldami w deszczu, z Przyborą w kafejce (relacja)

  Za nami pierwszy dzień 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Imprezę otworzył koncert "Ktoś mnie pokochał", czyli urodzinowe Debiuty ze Skaldami. Zwycięski okazał się duet Justyna Panfilewicz i Mariusz Wawrzyńczyk, który odebrał Karolinkę - nagrodę im. Anny Jantar. W drugiej części wieczoru na opolskiej scenie wybrzmiały utwory Jeremiego Przybory w interpretacjach znanych gwiazd.
 • Kabaret Starszych Panów głosem innych muzyków

  Kabaret Starszych Panów głosem innych muzyków

  Pierwszego dnia festiwalu w Opolu, po obchodach jubileuszu Skaldów, odbędzie się wyjątkowe widowisko aktorsko-wokalne pt. "Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki"! Poeta i pisarz obchodziłby w tym roku setne urodziny.
 • Maciej Stuhr i Starsi Panowie

  Maciej Stuhr i Starsi Panowie

  Maciej Stuhr postanowił przypomnieć Polakom to, co bawiło ich przez lata. Aktor, a w tym wypadku również reżyser, odświeżył najlepsze piosenki i dialogi Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, mając nadzieję, że ludzie nie zapomnieli, że kabaret można robić z klasą i na poziomie.
 • Wspominamy Irenę Kwiatkowską

  Wspominamy Irenę Kwiatkowską

  "Była talentem zupełnie niepospolitym, wulkanem pomysłów" - tak o zmarłej 3 marca 2011 roku wybitnej aktorce Irenie Kwiatkowskiej mówią koledzy po fachu. "Wykorzystała każdy ułamek swojego życia", "Określenie kobieta pracująca idealnie do niej pasowało" - dodają.
 • Steczkowska w duecie z Maleńczukiem

  Steczkowska w duecie z Maleńczukiem

  Justyna Steczkowska ma bardzo pracowitą końcówkę roku. Właśnie kończy nagrywać z Maćkiem Maleńczukiem płytę, której premiera przewidywana jest już w styczniu.
 • Kabaret starszych panów

  Kabaret starszych panów

  Tytuł napisałam małymi literami, aby podkreślić, że poruszony przeze mnie temat nie dotyczy tych lubianych przez wiele osób Starszych Panów z telewizyjnego kabaretu (*).