Kabaret Moralnego Niepokoju

Artykuły - Kabaret Moralnego Niepokoju (8)

 • ​Magdalena Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju

  ​Magdalena Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju

  Magdalena Stużyńska ("rodzinka.pl", "Przyjaciółki") postanowiła na dobre pożegnać się z Kabaretem Moralnego Niepokoju. - To było cudowne pięć lat, ale czas na coś nowego - mówi aktorka.
 • Robert Górski, co został premierem

  Robert Górski, co został premierem

  Robert Górski debiutuje jako autor książki, w której pierwszy raz opowiada o tym, dlaczego nie został poetą i jak to się stało, że został premierem.
 • Pakosińska: O mężczyznach prawie wszystko

  Pakosińska: O mężczyznach prawie wszystko

  - Czytam, rozmawiam, słucham - tak Katarzyna Pakosińska opisuje swoje przygotowania do nowego programu. - Doświadczenie kabaretowe pozwala na wiele nieoczekiwanych manewrów - dodaje aktorka, która wcześniej bawiła nas w Kabarecie Moralnego Niepokoju i była uczestniczką "Tańca z gwiazdami".
 • Tworzymy zgrany duet!

  Tworzymy zgrany duet!

  Z czego się śmieją? Dlaczego tworzą kabaret? Co sądzą o koleżankach po fachu? - Niby jesteśmy osobnymi bytami, ale świetnie się rozumiemy - mówią o sobie. Oto rozmowa z czołowymi polskimi kabareciarzami, Robertem Górskim i Marcinem Wójcikiem.
 • Nie przebrnęłam przez "Pana Tadeusza"

  Nie przebrnęłam przez "Pana Tadeusza"

  Zabawna i... potrafi improwizować. To najważniejsze cechy w zawodzie satyryka. Teraz z uśmiechem przekonuje nas, że warto sięgać po... lektury. - Kochani, czytajcie - mówi Joanna Kołaczkowska, najbardziej znana obecnie z występów w improwizowanym serialu "Spadkobiercy".
 • Nakłoni mężczyzn do zwierzeń?

  Nakłoni mężczyzn do zwierzeń?

  W "Tańcu" wracam do dawnej Kasi, która w kabarecie była zasłonięta rozmaitymi szmatkami, groszkami i śmiechem. Zaczynam od zera i poznaję siebie na nowo - zdradza Katarzyna Pakosińska.
 • Ciężko mnie rozśmieszyć

  Ciężko mnie rozśmieszyć

  Swoim śmiechem potrafi rozbawić całą Polskę. Dziś Katarzyna Pakosińska nie jest już w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Próbuje sił w aktorstwie, ale jak się zarzeka, ma jeszcze wiele innych pomysłów.

Filmy - Kabaret Moralnego Niepokoju (17)