kabaret

Artykuły - Kabaret (163)

 • Beata Harasimowicz: Śmiech ma wielką moc

  Beata Harasimowicz: Śmiech ma wielką moc

  W środowisku mówią o niej: matka chrzestna polskich kabaretów, królowa polskiego kabaretu. Beata Harasimowicz przez 24 lata pracowała w TVP, od 2016 roku związana jest z Polsatem. Reżyserka największych widowisk i programów satyrycznych opowiada o pracy w warunkach pandemii i swojej metodzie na walkę z wirusem.
 • "Kabaretowa Noc pod Gwiazdami" w TV Puls

  "Kabaretowa Noc pod Gwiazdami" w TV Puls

  Kolejna "Kabaretowa Noc pod Gwiazdami" odbędzie się w ramach 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Koncert będzie można zobaczyć 24 sierpnia w TV Puls.
 • "Kabaret na żywo": Jakie są polskie reklamy?

  "Kabaret na żywo": Jakie są polskie reklamy?

  Ponad 8,78 mld zł wydano w ubiegłym roku na reklamy w Polsce, a w każdej godzinie programu telewizyjnego może być nawet 12 minut reklam. Nic więc dziwnego, że kwestie płatnych ogłoszeń zainteresowały satyryków.
 • Paranienormalni wyruszają na podbój Pomorza

  Paranienormalni wyruszają na podbój Pomorza

  Po niezwykle udanej pomorskiej premierze programu "Żarty się skończyły" Kabaret Paranienormalni powraca na Pomorze z kolejnymi skeczami, tym razem w ramach trasy Baltic Tour 2013.
 • Rozbawią nas Andrus i Kałamaga

  Rozbawią nas Andrus i Kałamaga

  Już po raz piętnasty do letniej stolicy Mazur przyjadą znani i lubiani artyści kabaretowi. Mariusz Kałamaga i Artur Andrus zapewniają, że mają swoje sposoby na rozbawienie publiczności w Mrągowie.
 • Rafał Rutkowski ma urodziny!

  Rafał Rutkowski ma urodziny!

  Rafał Rutkowski, czyli Długi z "Przepisu na życie", kończy dziś 40 lat. Aktor, znany z ogromnego poczucia humoru, żartuje, że ma przed sobą jeszcze całe życie, bo ono przecież zaczyna się dopiero po czterdziestce!
 • Kabaret kpi z grupy Weekend

  Kabaret kpi z grupy Weekend

  W sieci pojawiła się parodia wielkiego przeboju "Ona tańczy dla mnie" discopolowej grupy Weekend.
 • Grupa Kamerowani: On daje mannę

  Grupa Kamerowani: On daje mannę

  Fala szalonej popularności "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend nieco opadła, ale wciąż pojawiają się kolejne przeróbki discopolowego przeboju. Zobaczcie parodię "On daje mannę" w wykonaniu Grupy Kamerowani.
 • Zabawna wpadka jest zawsze mile widziana

  Zabawna wpadka jest zawsze mile widziana

  - Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że śmiech to jedna z najskuteczniejszych terapii. Publiczność często podkreśla, że nasze koncerty pozwalają oderwać się od szarej, smutnej rzeczywistości - przyznają zgodnie satyrycy z Kabaret Młodych Panów.
 • Zapraszamy na Półfinały. PAKA za rogiem

  Zapraszamy na Półfinały. PAKA za rogiem

  Tegoroczna, 29. PAKA dopiero w kwietniu, a przed nami już na początku marca, impreza, która pokazuje młode kabarety, walczące o miejsce w konkursie, mianowicie Półfinały PAKI. Przez trzy dni od 1 do 3 marca scena kabaretowa w Rotundzie stanie się miejscem, gdzie zobaczymy kilkanaście najlepszych kabaretów w kraju, przesianych przez gęste sito eliminacji.

Filmy - Kabaret (33)