kabaret

Artykuły - Kabaret (317)

Filmy - Kabaret (30)

 • Gwiazdy kabaretu, odc. 1

  "Gwiazdy Kabaretu" to realizowane z udziałem publiczności show, w którym wystąpią takie znakomitości polskiej sceny komediowej jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. Show prowadzi Robert Korólczyk wraz z czterema pięknymi i utalentowanymi artystkami z Kwartetu Obsession: Kamilą Szalińską-Bałwas, Agnieszką Kłosiewicz, Aleksandrą Świdzińską i Justyną Meliszek, które rosnącą popularność zawdzięczają połączeniu brawurowych interpretacji klasyki, jazzu i popu z humorystyczną konwencją i oryginalnymi skeczami. Stałym elementem programu będzie prezentacja gwiazd jutra czyli „jutrzenek” - najbardziej obiecujących młodych talentów, będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych.
 • Kabaret Moralnego Niepokoju

  Niepokorni, nieprzewidywalni i szczerzy tacy są właśnie twórcy Kabaretu Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim na czele. Autorzy odcinków satyrycznych z serii ''Ucho Prezesa'' przeżywają swoją drugą młodość.
 • W kabarecie nie jest im łatwo, ale walczą

  Dlaczego tak mało kobiet występuje w kabaretach? Są mało zabawne, czy mają za mało dystansu do siebie? Pytamy Adama Grzankę, Katarzynę Pakosińską i Formację Chatelet, która obchodzi XX-lecie istnienia.
 • Jubileuszowy Festiwal XX-lecia Formacji Chatelet

  Festiwal XX-lecia Formacji Chatelet odbędzie się w dniach 15-17 grudnia 2016 r. Interia jest patronem medialnym wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!