Film - Justyna Żyła

Artykuły - Justyna Żyła (26)

 • Justyna Żyła i sąsiadka z piekła rodem

  Justyna Żyła i sąsiadka z piekła rodem

  Szanuj sąsiada swego, bo możesz mieć gorszego. Przekona się o tym Justyna Żyła w najbliższym odcinku swojego programu. Dojdzie tam do konfrontacji dwóch sąsiadek. Oskarżenia o stalking z jednej strony i zarzuty zakłócania porządku z drugiej. Kto ma rację w tym sąsiedzkim sporze?
 • Justyna Żyła zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

  Justyna Żyła zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

  Justyna Żyła zdecydowała się na zmianę fryzury. Celebrytka, która do niedawna rywalizowała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", nową fryzurą pochwaliła się na swoim Instagramie.
 • Justyna Żyła: Druga Ewa Drzyzga?

  Justyna Żyła: Druga Ewa Drzyzga?

  Po krótkiej przygodzie z "Tańcem z Gwiazdami" Justyna Żyła nie zamierza zwalniać tempa. Niedawno w jednym z wywiadów celebrytka zdradziła, że nawiązała kolejną współpracę. "Ruszę z tym najszybciej jesienią" - powiedziała.
 • Justyna Żyła kontra góral z siekierą

  Justyna Żyła kontra góral z siekierą

  Dwóch awanturujących się kumpli! Czy przejdą od słów do czynów? W programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" góralskie spięcie.
 • "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!": Nowe odcinki

  "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!": Nowe odcinki

  Coraz więcej ludzi chce wyczyścić swoje relacje oraz rozwiązać konflikty w programie Justyny Żyły. Po krótkiej przerwie i udziale w "Tańcu z Gwiazdami", wraca więc ona na plan swojego show "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta".
 • Justyna Żyła organizuje przyjęcie! Wiemy, której pary nie zaprosiła do Wisły!

  Justyna Żyła organizuje przyjęcie! Wiemy, której pary nie zaprosiła do Wisły!

  Justyna Żyła zakończyła swą przygodę z "Tańcem z Gwiazdami". W ramach podziękowań obiecała zorganizować po finale programu garden party w rodzinnej Wiśle. Nie zaprosiła tylko jednej pary! Poznajcie szczegóły przyjęcia!
 • "Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła pożegnała się z programem! [wideo]

  "Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła pożegnała się z programem! [wideo]

  Zakończyła się przygoda Justyny Żyły z programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak będzie wspominała ten czas?
 • "Taniec z Gwiazdami": Nawet czary nie pomogły Justynie Żyle

  "Taniec z Gwiazdami": Nawet czary nie pomogły Justynie Żyle

  W piątym odcinku dominowały motywy z popularnych animacji i filmów dla najmłodszych. Nie wszystkich czekało jednak miłe zakończenie. Z programu odpadli Justyna Żyła i Tomasz Barański. Z kolei Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zachwycili jurorów i jako pierwsi w tej edycji otrzymali od nich maksymalną ilość punktów.
 • Justyna Żyła: Internetowy hejt? Nie przejmuję się

  Justyna Żyła: Internetowy hejt? Nie przejmuję się

  Jak podkreśla Justyna Żyła, konstruktywna krytyka jest dla niej bardzo znacząca. Wszystkie sugestie bliskich bierze sobie do serca i w tej sytuacji nikomu nie ma za złe negatywnych opinii. Natomiast stara się zupełnie nie przejmować hejterami, bo są to dla niej anonimowe osoby, które jej nie znają, nie wiedzą, jaka jest w rzeczywistości, dlatego też za nic ma ich kalumnie. Była żona skoczka zdradza też, że zdarzyły jej się wulgarne i obraźliwe wiadomości na przykład od 11-letniej internautki.
 • Justyna Żyła: Było mi trudno ze względu na dotykanie się

  Justyna Żyła: Było mi trudno ze względu na dotykanie się

  Udział Justyny Żyły w "Tańcu z Gwiazdami" budzi ogromne emocje. Miażdżąca krytyka jurorów nie podcina jej jednak skrzydeł. Była żona znanego skoczka podkreśla, że jest zadowolona ze swojego ostatniego występu i z nową energią rozpoczyna treningi do kolejnego odcinka. Zdradza też, że choć na próbach do rumby czuła się nieco skrępowana, to w tym tańcu znakomicie mogła wyrazić swoją osobowość.

Zdjęcia - Justyna Żyła (1)

 • film.interia.pl
  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Za kulisami drugiego odcinka

Filmy - Justyna Żyła (10)