Kobieta - Justyna Żyła

Artykuły - Justyna Żyła (5)

 • Justyna Żyła szuka męża

  Justyna Żyła szuka męża

  Justyna Żyła zdobyła rozpoznawalność przy okazji medialnego konfliktu z, byłym już, mężem Piotrem Żyłą – skoczkiem narciarskim.
 • Dominika Tajner ma nową przyjaciółkę

  Dominika Tajner ma nową przyjaciółkę

  Dominika Tajner formalnie jest jeszcze czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Niestety, ich małżeństwo istnieje jedynie na papierze.
 • Justyna Żyła w seksownym wydaniu

  Justyna Żyła w seksownym wydaniu

  O Justynie Żyle nieoczekiwanie zrobiło się głośno, gdy postanowiła w mediach społecznościowych opowiedzieć o kryzysie w małżeństwie.
 • Justyna Żyła o ewentualnej drugiej sesji w "Playboyu"

  Justyna Żyła o ewentualnej drugiej sesji w "Playboyu"

  Justyna Żyła przez lata żyła w cieniu męża - skoczka narciarskiego. Kilka miesięcy temu zrobiło się o niej po raz pierwszy głośno za sprawą małżeńskiego konfliktu.
 • Justyna Żyła pozuje z "Wodzianką"

  Justyna Żyła pozuje z "Wodzianką"

  Przez kilka miesięcy wszyscy śledziliśmy telenowelę, którą fundowali nam Justyna i Piotr Żyłowie. Skoczek i jego żona rozwiedli się po 12 latach małżeństwa.

Filmy - Justyna Żyła (1)

 • Justyna Żyła o ewentualnej drugiej sesji w "Playboyu"

  Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, opowiedziała o swoich wrażeniach z sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Nie jest jeszcze do końca pewna, czy show-biznes to jej świat. Chciała jednak, aby jej sesja w góralskim stylu była delikatna i miała swój klimat. Ekipa „Playboya” okazała się dla niej bardzo życzliwa. Choć zdjęcia trwały kilka godzin, Justyna nie czuła zmęczenia. Jest gotowa powtórzyć sesję, być może w nieco odważniejszy sposób.