Justyna Żyła

Artykuły - Justyna Żyła (49)

 • Piotr Żyła ma poważne plany wobec partnerki? Miłość kwitnie

  Piotr Żyła ma poważne plany wobec partnerki? Miłość kwitnie

  Partnerka Piotra Żyły opublikowała w sieci wymowne zdjęcie. Para kolejny raz podsyciła komentarze wśród fanów. Tym razem Marcelina Ziętek zamieściła fotografię w... sukni ślubnej, a także życzenia na Dzień Chłopaka.
 • Justyna Żyła wystąpiła w serialu "Szpital"

  Justyna Żyła wystąpiła w serialu "Szpital"

  Celebrytka z pewnością zaskoczyła wielu widzów stacji TVN, gdyż we wtorek 16 września o godzinie 16:00 pojawił się premierowy odcinek z jej udziałem! Justyna Żyła zagrała siebie w serialu "Szpital", gdzie nalegała, by bohaterka odcinka nie porzucała swojego nowonarodzonego dziecka. Gwiazda tłumaczy swoją obecność w znanej produkcji jako "fajną przygodę".
 • Piotr Żyła znów na językach. Wszystko przez jego nową partnerkę

  Piotr Żyła znów na językach. Wszystko przez jego nową partnerkę

  W sieci huczy od plotek na temat życia prywatnego Piotr Żyły. Polski skoczek narciarski rozstał się ze swoją żoną, a ta co pewien czas przypomina za pośrednictwem mediów społecznościowych o relacjach ze swoim byłym mężem. Prawda zapewne leży pośrodku, ale teraz kolejnym przedmiotem plotek nie jest już Justyna Żyła, lecz nowa partnerka reprezentanta Polski.
 • Wojna Piotra Żyły z byłą żoną Justyną. Mocny wpis skoczka

  Wojna Piotra Żyły z byłą żoną Justyną. Mocny wpis skoczka

  Wygląda na to, że relacje Piotra Żyły z byłą małżonką, najdelikatniej mówiąc, dalekie są od przyzwoitych. Skoczek zamieścił w mediach społecznościowych szokujący wpis.
 • Justyna Żyła szuka męża

  Justyna Żyła szuka męża

  Justyna Żyła zdobyła rozpoznawalność przy okazji medialnego konfliktu z, byłym już, mężem Piotrem Żyłą – skoczkiem narciarskim.
 • Justyna Żyła rusza w poszukiwaniu męża. Ma konkretne wymagania

  Justyna Żyła rusza w poszukiwaniu męża. Ma konkretne wymagania

  Po rozstaniu z Piotrem Żyłą jego eksżona - Justyna, która staje się coraz popularniejszą celebrytką, właśnie ogłosiła casting na... męża.
 • Puchar Świata w skokach. Piotr Żyła wygrał na Kulm. Justyna Żyła skomentowała zwycięstwo byłego męża

  Puchar Świata w skokach. Piotr Żyła wygrał na Kulm. Justyna Żyła skomentowała zwycięstwo byłego męża

  Piotr Żyła w sobotnim konkursie lotów w austriackim Tauplitz/Bad Mitterndorf pokazał klasę, drugi raz w karierze notując pucharowe zwycięstwo. Jego sukces nie uszedł uwadze byłej żony, Justyny, która pogratulowała mu za pośrednictwem mediów społecznościowych.
 • Justyna Żyła i sąsiadka z piekła rodem

  Justyna Żyła i sąsiadka z piekła rodem

  Szanuj sąsiada swego, bo możesz mieć gorszego. Przekona się o tym Justyna Żyła w najbliższym odcinku swojego programu. Dojdzie tam do konfrontacji dwóch sąsiadek. Oskarżenia o stalking z jednej strony i zarzuty zakłócania porządku z drugiej. Kto ma rację w tym sąsiedzkim sporze?
 • Justyna Żyła zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

  Justyna Żyła zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

  Justyna Żyła zdecydowała się na zmianę fryzury. Celebrytka, która do niedawna rywalizowała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", nową fryzurą pochwaliła się na swoim Instagramie.
 • Justyna Żyła: Druga Ewa Drzyzga?

  Justyna Żyła: Druga Ewa Drzyzga?

  Po krótkiej przygodzie z "Tańcem z Gwiazdami" Justyna Żyła nie zamierza zwalniać tempa. Niedawno w jednym z wywiadów celebrytka zdradziła, że nawiązała kolejną współpracę. "Ruszę z tym najszybciej jesienią" - powiedziała.

Zdjęcia - Justyna Żyła (1)

 • film.interia.pl
  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Za kulisami drugiego odcinka

Filmy - Justyna Żyła (11)