Sport - Justyna Święty-Ersetic

Artykuły - Justyna Święty-Ersetic (64)

Filmy - Justyna Święty-Ersetic (15)

 • Gwiazdy na Gali Mistrzów Sportu. Lewandowski, Radwańska, Zmarzlik, Gortat i inni! Wideo

  Tego nie możesz przegapić! Zobacz z Interią jak na Gali Mistrzów Sportu prezentowały się nasze największe gwiazdy, Robert i Anna Lewandowscy, Agnieszka Radwańska, Marcin Gortat, Bartosz Zmarzlik, Diablo Włodarczyk, Mariusz Czerkawski i inni.
 • Justyna Święty-Ersetic: Wzrosło zainteresowanie naszym sportem. Wideo

  Jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalnymi osobami. W nadchodzącym sezonie chciałabym poprawić swój rekord indywidualnie. Jeśli chodzi o sztafetę to 2019 rok był zdecydowanie najlepszy, ale mam nadzieję, że ten najbliższy przyniesie nam jeszcze lepsze wyniki - mówi srebrna medalistka mistrzostw świata w sztafecie 4x400 metrów Justyna Święty-Ersetic.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Podsumowanie ostatniego dnia MŚ w Dosze. Medale żeńskiej sztafety i Marcin Lewandowskiego. Wideo

  Ostatni dzień MŚ w Dosze był bardzo szczęśliwy dla polskich biegaczy. W finale sztafety 4x400 m Polki zdobyły srebro, a Marcin Lewandowski w biegu na 1500 m wywalczył brąz.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Polki pękają z dumy ze srebra w sztafecie. Wideo

  - Bardzo się cieszę, że to nam się udało. A przy tym rekord Polski, który uzyskałyśmy, to jest w ogóle wynik kosmiczny. Ja w to jeszcze nie wierzę. Gdyby ktoś przed tym finałem powiedział mi, że tak pobiegniemy, to pomyślałabym, że naprawdę oszalał - powiedziała Małgorzata Hołub-Kowalik, triumfując razem z koleżankami z żeńskiej sztafety 4x400 m po wywalczeniu tytułu wicemistrzyń świata na zakończenie lekkoatletycznego czempionatu w stolicy Kataru, Doha.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Święty-Ersetic i Baumgart-Witan o finale 400 m. Wideo

  - Cieszę się, że byłam w tym finale. Tak naprawdę obie nie miałyśmy nic do stracenia. Wyniki padły rewelacyjne. Jestem pod ogromnym wrażeniem - powiedziała Justyna Święty-Ersetic, która zajęła 7. miejsce w finale biegu na 400 m lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze. Tuż za nią finiszowała Iga Baumgart-Witan. Złoty medal zdobyła reprezentantka Bahrajnu Salwa Eid Naser z rewelacyjnym wynikiem 48,14.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Święty-Ersetic: Nie celuję w medal, tylko w finał mistrzostw świata. Wideo

  - To tak naprawdę jeden z moich lepszych rezultatów w tym sezonie. Cieszę się tym bardziej, że nie biegłam na 110 procent, tylko kontrolowałam ten bieg. Trener śmieje się, że już nie jestem zawodniczką incognito, tylko odkryłam wszystkie swoje karty i inni poznali, jak biegam – powiedziała Justyna Święty-Ersetic, druga w swoim biegu eliminacyjnym na 400 metrów z czasem 51,34. Razem z Igą Baugmart-Witan zameldowały się w półfinałach mistrzostw świata w Dausze.
 • Święty-Ersetic: Chciałam udowodnić facetom, że też potrafię walczyć. Wideo

  - Robiłam, co mogłam, bliżej mety myślałam, że może będzie ten brąz, ale jak zobaczyłam dwie głowy obok siebie, to pomyślałam: kurczę, już nie dam rady – powiedziała Justyna Święty-Ersetic, która była jedyną kobietą, biegnącą na ostatniej zmianie w finale sztafety mieszanej 4x400 m. Mimo świetnego biegu i swojego najszybszego międzyczasu w sztafecie (50,11), Polka nie była w stanie odeprzeć ataków goniących jej mężczyzn i ostatecznie wpadła na metę na piątym miejscu. Nasza czwórka ustanowiła rekord Polski i zapewniła sobie kwalifikację na igrzyska olimpijskie w Tokio.
 • Święty-Ersetic: Ostatnie treningi wychodziły rewelacyjnie. Wideo

  - Wszystko wskazuje na to, że powinnam być tutaj bardzo dobrze przygotowana. Ostatnie treningi szybkościowe wychodziły rewelacyjnie, dlatego mam nadzieję, że będę się tutaj równie cieszyła, jak w Berlinie – mówi Justyna Święty-Ersetic przed rozpoczęciem rywalizacji w MŚ w Dausze. W przypadku awansu do niedzielnego finału sztafety mieszanej, nasza biegaczka wystąpi w miksie, indywidualnie na 400 m oraz w kobiecej sztafecie 4x400 m.
 • Święty-Ersetic: Chciałabym znaleźć się w trzech finałach. Wideo

  Justyna Święty-Ersetic szykuje się do prawdziwego maratonu podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dausze. Jeśli „Biało-Czerwoni” awansują do niedzielnego finału sztafety mieszanej 4x400 metrów, to od tej walki o medale rozpoczną się zmagania naszej gwiazdy w Katarze. Później zawodniczkę AZS AWF Katowice czekają jeszcze bieg indywidualny na 400 m oraz start w żeńskiej sztafecie 4x400 m.
 • Lekkoatletyka. Justyna Święty-Ersetic druga w biegu na 400 m na Memoriale Kusocińskiego. Wideo

  Justyna Święty-Ersetic komentuje swój występ na Memoriale Janusza Kusocińskiego w Chorzowie.