Justified

Synonimy:
Justified: Bez przebaczenia,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Justified (6)

 • Ludobójczy thrash Thanatos

  Ludobójczy thrash Thanatos

  Pionierzy death / thrashu z holenderskiej formacji Thanatos wreszcie doczekają się premiery nowego albumu "Justified Genocide".
 • Demon seksownych bitów, czyli od zera do bohatera

  Demon seksownych bitów, czyli od zera do bohatera

  Na początku został twarzą najpopularniejszego zespołu Ameryki. Potem pomyślał o robieniu muzyki. Zmył piętno boysbandu, zyskał wiarygodność, zgłosił pretensje do tronu Michaela Jacksona. Po czterech latach od przełomowego "Justified", Justin Timberlake wraca jako demon seksownych bitów.
 • 18th July; 11:00

  Iraq Iraq counted its dead after a three-day suicide bombing spree as a radical Shiite cleric justified the hardline resistance to the US occupation while Britain was considering troop withdrawal from the war-torn nation a year from now. Britain The war in Iraq gave a "boost" to Al-Qaeda and made Britain especially vulnerable to attacks like those of July 7 in London, a research center said in a report as the government prepared to introduce new anti-terrorism laws.
 • Justin Timberlake: Koniec z 'N Sync?

  Justin Timberlake: Koniec z 'N Sync?

  Wygląda na to, że Justin Timberlake nie pali się do powrotu do boysbandu 'N Sync, z którym osiągał pierwsze sukcesy na scenie. Po ogromnym powodzeniu solowej płyty "Justified", wokalista uważa, że reaktywowanie zespołu byłby dla niego krokiem wstecz.
 • White Stripes: Płyta roku

  White Stripes: Płyta roku

  Płyta "Elephant" grupy White Stripes została uznana za album roku przez prestiżowy brytyjski magazyn muzyczny "Q". W pierwszej dziesiątce zestawienia znalazły się jeszcze m.in., krążki zespołów Blur, The Strokes i Jane's Addiction. Jedynym przedstawicielem sceny pop w czołówce jest longplay "Justified" Justina Timberlake'a.
 • Justin Timberlake w duecie z Janet Jackson

  Justin Timberlake w duecie z Janet Jackson

  Justin Timberlake, wokalista amerykańskiego boysbandu 'N Sync, opowiedział o swoim pierwszym solowym albumie "Justified" i muzycznych powiązaniach z Janet Jackson. Wyznał, że materiał, który znajdzie się na jego solowej płycie, przypomina dokonania Michaela Jacksona i Prince'a.