Film - jury

Artykuły - Jury (466)

 • Cannes 2019: Iñárritu na czele jury

  Cannes 2019: Iñárritu na czele jury

  Czterokrotny zdobywca Oscara Alejandro Gonzalez Iñárritu został wybrany na przewodniczącego jury podczas 72. Festiwalu Filmowego w Cannes, który odbędzie się w dniach od 14 do 25 maja 2019 roku.
 • "YCD": Jury kończy swoje rządy!

  "YCD": Jury kończy swoje rządy!

  To ostatni raz, kiedy jury decyduje, którzy uczestnicy zatańczą solówki. Od przyszłego tygodnia pełną władzę nad losem wszystkich tancerzy przejmują telewidzowie "You Can Dance - Po prostu tańcz!". To nie koniec zmian - kolejny tancerz po odniesionej podczas próby kontuzji musiał pożegnać się z programem.
 • Jean Paul Gaultier jurorem w Cannes

  Jean Paul Gaultier jurorem w Cannes

  Tegoroczna edycja festiwalu w Cannes ma szansę być najbardziej stylową w historii. I to nie tylko za sprawą kreacji, które zaprezentowane zostaną na czerwonym dywanie. W jury zasiądzie enfant terrible francuskiej mody Jean Paul Gaultier.
 • Off Plus Camera: Żuławski w jury

  Off Plus Camera: Żuławski w jury

  Andrzej Żuławski będzie przewodniczącym jury konkursu głównego Off Plus Camera 2012. Festiwal otworzy komediodramat "Terri" Azazela Jacobsa, zwycięzcy pierwszej edycji festiwalu ("Mamisynek"), który w znacznej mierze powstał dzięki Krakowskiej Nagrodzie Filmowej "Wytyczanie drogi".
 • Moretti szefem jury w Cannes

  Moretti szefem jury w Cannes

  Znany włoski reżyser Nanni Moretti, twórca głośnego filmu "Habemus papam", będzie przewodniczył jury tegorocznego, 65. festiwalu filmowego w Cannes - poinformowali w piątek organizatorzy tej prestiżowej imprezy.
 • Kto jest najlepszym jurorem w Polsce?

  Kto jest najlepszym jurorem w Polsce?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Prezentację nominowanych rozpocznijmy od nowej kategorii, która w tym roku pojawiała się po raz pierwszy, a mianowicie "najlepszy juror".
 • Pavlović i Galiński zostają

  Pavlović i Galiński zostają

  W składzie jury nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami" ponownie zasiądą Iwona Pavlović i Piotr Galiński. Towarzyszyć będą im nowe twarze: Janusz Józefowicz i Jolanta Fraszyńska.
 • Wenecja: Pełny skład jury

  Wenecja: Pełny skład jury

  Znany jest już pełny skład jury festiwalu filmowego w Wenecji. Jego przewodniczącym będzie amerykański reżyser Darren Aronofsky. W jury zasiądzie m.in. wokalista brytyjskiej grupy Talking Heads, kompozytor David Byrne. Wielkie święto kina zacznie się 31 sierpnia i potrwa do 10 września.
 • Gdynia: Gust jury inny niż krytyków

  Gdynia: Gust jury inny niż krytyków

  To "Róża" bardziej niż "Essential Killing" zasługiwała na Złote Lwy w Gdyni. Jerzy Skolimowski, po sukcesach światowych, nie musi już walczyć - oceniali w sobotnich rozmowach z PAP Life krytycy i dziennikarze filmowi.
 • Robert Kozyra w jury "Mam talent!"

  Robert Kozyra w jury "Mam talent!"

  Robert Kozyra, były prezes oraz dyrektor programowy Radia ZET, zastąpi Kubę Wojewódzkiego w jury programu "Mam talent!". Towarzyszyć będą mu dotychczasowe jurorki: Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.