Biznes - jury

Artykuły - Jury (8)

 • "Gazeta Bankowa" nagrodzi liderów w branży informatycznej

  19 marca 2009 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, podczas uroczystej gali zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursów Gazety Bankowej: "Lider informatyki instytucji finansowych" i "Hit roku dla instytucji finansowych". "Gazeta Bankowa" już po raz siódmy nagrodzi najlepsze wdrożenia systemów informatycznych, zgłoszonych do nagrody "Lider informatyki instytucji finansowych".
 • DARBOVEN IDEE GRANT 2008

  DARBOVEN IDEE GRANT 2008

  Jesteś kobietą i masz innowacyjny pomysł na własną firmę? A może niedawno wprowadziłaś taki pomysł w życie i stoisz na czele własnego przedsiębiorstwa? Jeśli tak, to Twoja kreatywność i odwaga mogą zostać nagrodzone!
 • Znamy finalistów Monety Auera

  Znamy finalistów Monety Auera

  Znamy już zwycięzców konkursu Moneta Auera - Ogólnopolskiego Konkursu Podatkowego . Wczoraj wieczorem w warszawskim hotelu Intercontinetal wręczono statuetki najlepszym studentom. Trzecią edycję Ogólnopolskiego Konkursu Podatkowego Moneta Auera wygrał Maciej Machera z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po raz pierwszy również wręczono statuetki w konkursie Moneta Platina - Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Rachunkowości, Audycie i Sprawozdawczości Fnanasowej. Laur zwycięstwa w tym konkursie przyznano Markowi Muc z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 • Nagrody dla WSiP

  Seria z Plastelinkiem" WSiP otrzymała Medal XII Targów Edukacyjnych "EDUKACJA" 2007. Jury targowych konkursów w Kielcach, nagrodziło też Wydawnictwa tytułem Produkt Klasy Marzeń za zeszyty z ćwiczeniami "Potrafię więcej" i "To nie takie trudne" z cyklu "Wesoła Szkoła" oraz za cykl edukacyjny "Ciekawa Chemia".
 • Talenty podatkowe ruszają

  Zespół Podatkowy Kancelarii Wardyński i Wspólnicy organizuje konkurs "Talenty Podatkowe" przeznaczony dla studentów V roku i absolwentów prawa i administracji oraz kierunków ekonomicznych, którzy w szczególności interesują się tematyką podatkową.
 • Nomnacja Jury Narodowego

  20/2004 Nominacja Jury Narodowego Konkursu Ekologicznego. Zarząd Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A. informuje o nominacji Emitenta przez Jury Narodowego Konkursu Ekologicznego Przyjaźni Środowisku pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego, do finału kategorii Firma Przyjazna Środowisku.
 • Kolejny laur dla EFL

  Europejski Fundusz Leasingowy otrzymał Nagrodę Specjalną Jubileuszowego X Polskiego Forum Kapitałowego "Twoje Pieniądze" 2004.
 • Nagroda w konkursie Mister i Junior Eksportu

  Zarząd Z.P.C. Wawel SA podaje do wiadomości, iż w trakcie Międzynarodowych Targów Poznańskich Spółka otrzymała przyznane przez Jury konkursu Mister i Junior Eksportu Produktów Żywnościowych 2001 zorganizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą wyróżnienie w kategorii Mister Eksportu Produktów Żywnościowych 2001 dla Grupy Produktów - Malaga, Kasztanki, Mieszanka Krakowska, Śliwka w czekoladzie, karmelki Dodo.