Sport - jury

Artykuły - Jury (12)

 • Ukraińskie dzieci w gronie "Przyjaciół EURO"

  Dwudziestka dzieci z Ukrainy, laureatów rysunkowego konkursu "Razem tworzymy przyszłość", wyróżniona zostanie przez lokalny komitet organizacyjny piłkarskich mistrzostw Europy włączeniem do grona "Przyjaciół EURO 2012".
 • Paul Tergat gościem 6. Półmaratonu Jurajskiego

  Paul Tergat gościem 6. Półmaratonu Jurajskiego

  Chluba kenijskiej lekkoatletyki Paul Tergat będzie gościem specjalnym 6. Półmaratonu Jurajskiego, który 13 czerwca odbędzie się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
 • Norwegowie nie złożą protestu przeciw Kowalczyk

  Norwegowie nie złożą protestu przeciw Kowalczyk

  Ekipa Norwegii nie zdecydowała się na złożenie kolejnego protestu i nie będzie się domagała dyskwalifikacji Justyny Kowalczyk, która zajęła trzecie miejsce w olimpijskim biegu łączonym. Polka minimalnie wyprzedziła Norweżkę Kristin Stoermer Steirę.
 • Gwiazda z Norwegii broni Justyny Kowalczyk

  Gwiazda z Norwegii broni Justyny Kowalczyk

  Legendarny norweski narciarz biegowy Vegard Ulvang stanął w obronie Justyny Kowalczyk i podkreślił, że decyzja jury, oddalająca protesty norweskich działaczy, była jak najbardziej słuszna.
 • W Krakowie rok 2009 pożegnano biegowo

  W Krakowie rok 2009 pożegnano biegowo

  Rekordowa liczba 630 biegaczy wzięła udział w szóstej edycji Sylwestrowego Biegu Radości, wymyślonego przez Krakowski Klub Biegacza Dystans. W tym roku w organizację mocniej włączyło się miasto Kraków i firma Roberta Korzeniowskiego - Korzeniowski Sport i Promocja. Takiej sportowej zadymy na Rynku jeszcze w tym roku nie było.
 • Małysz krytykuje i chce trzeciej serii

  Adam Małysz skrytykował jury za złe decyzje podczas pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni. Zawody w Oberstdorfie przypominały bardziej loterię niż sport. Trenerzy i zawodnicy otwarcie domagają się zmiany zasad rozgrywania konkursów. Rozwiązaniem mogłoby być wprowadzenie trzeciej serii - twierdzi "Fakt".
 • Kruczek podsumowuje weekend dla INTERIA.PL

  Kruczek podsumowuje weekend dla INTERIA.PL

  - Mieliśmy trochę pecha z warunkami, dlatego nie udało się uzyskać lepszych rezultatów, ale powiedzmy sobie szczerze: nasi zawodnicy kręcą się w czołowej "trzydziestce". To bardzo cieszy i pokazuje, że jest stabilizacja w drużynie - podsumował weekend naszych skoczków dla INTERIA.PL trener kadry A Łukasz Kruczek.
 • Gregor ambasadorem skoków?

  Gregor ambasadorem skoków?

  Po minionym sezonie Walter Hofer nie kryje swojego podziwu dla wyczynów Gregora Schlierenzauera - 19-letniego zdobywcy Kryształowej Kuli. Dyrektor PŚ przyznaje również, że zamierza wprowadzić do regulaminu PŚ zmiany, dające więcej swobody jury zawodów w przypadku problemów pogodowych.
 • PK w skokach: Bachleda na podium

  Słowak Tomas Zmoray wygrał w niedzielę pierwszy konkurs skoków Pucharu Kontynentalnego na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Marcin Bachleda był trzeci.
 • Powstanie hala 100-lecia Cracovii!

  Powstanie hala 100-lecia Cracovii!

  17 pracowni architektonicznych z całego kraju zostało zaproszonych do opracowania koncepcji Hali 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych w Krakowie. Najlepszą pracę w zorganizowanym przez krakowski oddział SARP konkursie poznamy 21 marca br. - informuje oficjalna strona miasta Kraków.