Jurassic Park

Artykuły - Jurassic Park (2)

 • "Jurassic World": Jest rekord

  "Jurassic World": Jest rekord

  Tak dobrych wyników finansowych nikt się nie spodziewał. "Jurassic World" w swój premierowy weekend na ekranach kin zarobił najwięcej w historii zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w pozostałych krajach świata.
 • W Jurassic Parku powinny jeździć Land Cruisery

  W Jurassic Parku powinny jeździć Land Cruisery

  Dziś do kin trafia superprodukcja "Jurassic World", czwarta część słynnej serii, którą zapoczątkował w 1993 roku film "Jurassic Park". Już po raz czwarty na ekrany wtargną przerażające dinozaury, a wraz z nimi SUV-y i terenówki Mercedesa.

Zdjęcia - Jurassic Park (4)

Filmy - Jurassic Park (4)

 • "Polacy za granicą": Na tym polu golfowym kręcono film "Jurassic Park"

  Bernadeta pochodzi z Rybnika. Razem z Tomkiem mieszkają na Hawajach, gdzie postanawiają nas zabrać na pole golfowe. Poza niesamowitymi widokami otaczającej przyrody, para opowiada o filmowym charakterze tego miejsca, w którym kręcono między innymi sceny do filmu "Jurassic Park".Fragment programu "Polacy za granicą", emitowanego na antenie Polsat Play.
 • "Jurassic World"

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.
 • Przepis na weekend: odcinek 31

  Co będzie hitem najbliższych tygodni, na co warto iść do kina, w co najlepiej postrzelać na komputerze? Weekendowych odpowiedzi udzielamy jak zawsze w "Przepisie na weekend", zobacz najnowszy odcinek.
 • "Park jurajski 3D" - legendarny film powraca

  Słynny "Park jurajski" w reżyserii Stevena Spielberga został wskrzeszony w trzech wymiarach! Film ma pojawić się w kinach w lipcu 2013 r. Tuż przed otwarciem parku ze sklonowanymi dinozaurami ma miejsce potężna awaria zasilania. To, co do tej pory było atrakcją, staje się koszmarem. Uwięzieni w parku ludzie są bezradni wobec prehistorycznych drapieżników, które wydostały się na wolność...