Juliette Binoche

Artykuły - Juliette Binoche (55)

 • Juliette Binoche wie, jak mówić "nie"

  Juliette Binoche wie, jak mówić "nie"

  Francuska aktorka Juliette Binoche, jak ujął to jeden z jej przyjaciół, ma w sobie chromosom rewolucji. Natychmiast reaguje na wszelkie komentarze w stylu macho i wie, jak stawić odpór zbyt nachalnym adoratorom.
 • Juliette Binoche wie, jak mówić "nie"

  Juliette Binoche wie, jak mówić "nie"

  Francuska aktorka Juliette Binoche, jak ujął to jeden z jej przyjaciół, ma w sobie chromosom rewolucji. Natychmiast reaguje na wszelkie komentarze w stylu macho i wie, jak stawić odpór zbyt nachalnym adoratorom.
 • Juliette Binoche przewodniczącą jury Berlinale 2019

  Juliette Binoche przewodniczącą jury Berlinale 2019

  Francuska aktorka Juliette Binoche została wybrana na przewodniczącą jury podczas 19. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. W poprzednich latach tę pozycje piastowali między innymi Tom Tykwer i Meryl Streep.
 • Gérard Depardieu i Juliette Binoche: Popis aktorstwa w filmie "Isabelle i mężczyźni" [wideo]

  Gérard Depardieu i Juliette Binoche: Popis aktorstwa w filmie "Isabelle i mężczyźni" [wideo]

  Główną bohaterkę filmu "Isabelle i mężczyźni" gra Juliette Binoche. W epizodycznej roli pojawia się natomiast sam Gérard Depardieu. Ich wspólna scena to prawdziwy popis gry aktorskiej! Zobaczcie fragment filmu!
 • "Isabelle i mężczyźni": Najlepsza rola Juliette Binoche?

  "Isabelle i mężczyźni": Najlepsza rola Juliette Binoche?

  - Stworzyłam w wyobraźni szczegółowy portret Isabelle: miała to być bardzo kobieca brunetka w wysokich, skórzanych butach, będących wyrazem jej pożądania - reżyserka Claire Denis mówi o postaci granej w filmie 'Isabelle i mężczyźni" przez Juliette Binoche.
 • Juliette Binoche: Nieokrzesany erotyzm

  Juliette Binoche: Nieokrzesany erotyzm

  "To Binoche i jedna z jej najdoskonalszych i subtelnie zarysowanych ról. Aktorka nasyca postać Isabelle sercem i nieokrzesanym erotyzmem" - tak krytycy oceniają najnowsze dzieło francuskiej reżyserki Claire Denis. U boku Juliette Binoche zobaczymy Gérarda Depardieu. "Isabelle i mężczyźni" w kinach 29 czerwca.
 • Juliette Binoche w ciąży w filmie "Mamy 2 mamy"

  Juliette Binoche w ciąży w filmie "Mamy 2 mamy"

  2 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie komedia "Mamy 2 mamy" z Juliette Binoche i Camille Cottin w rolach głównych. Reżyserką filmu jest Noémie Saglio, dla której to kolejny film z udziałem Camille Cottin (z myślą o której pisze scenariusze), a pierwsza współpraca z gwiazdą, jaką jest Juliette Binoche.
 • Juliette Binoche w Krakowie

  Juliette Binoche w Krakowie

  Francuska aktorka filmowa Juliette Binoche przyjechała do Krakowa, by wziąć udział w 11. edycji Plenerów Film Spring Open Sławomira Idziaka w krakowskich Przegorzałach. W sobotę, 1 października, gwiazda spotkała się z dziennikarzami podczas konferencji prasowej.
 • Juliette Binoche na Film Spring Open

  Juliette Binoche na Film Spring Open

  Francuska aktorka Juliette Binoche będzie gościem specjalnym tegorocznych Plenerów Film Spring Open Sławomira Idziaka, które na przełomie września i października odbędą się w podkrakowskich Przegorzałach.
 • Juliette Binoche: Oscar do renowacji

  Juliette Binoche: Oscar do renowacji

  Francuska aktorka Juliette Binoche musiała oddać swoją statuetkę Oscara, którą zdobyła za rolę w filmie "Angielski pacjent" do renowacji. Powód? Syn gwiazdy cenną nagrodę uczynił swoją ulubioną zabawką i... starł pokrywającą ją cienką warstwę złota.

Zdjęcia - Juliette Binoche (31)

 • film.interia.pl
  Louis Malle: Zakazany seks
 • film.interia.pl
  Juliette Binoche kończy 55 lat
 • film.interia.pl
  Juliette Binoche kończy 55 lat
 • film.interia.pl
  Juliette Binoche kończy 55 lat
 • film.interia.pl
  Juliette Binoche kończy 55 lat
 • film.interia.pl
  Juliette Binoche kończy 55 lat

Filmy - Juliette Binoche (12)

 • Juliette Binoche o filmie "Zakochana bez pamięci"

  "Zakochana bez pamięci" to opowieść o Marie, która - ku swojemu przerażeniu - odkrywa pewnego poranka, że nie pamięta niczego z ostatnich dziesięciu lat swojego życia. O swojej roli w filmie, scenariuszu i pracy z reżyserką Sylvie Testud opowiada wcielająca się w Marie Juliette Binoche.
 • Matthieu Kassovitz: Byłem wniebowzięty

  Byłem wniebowzięty, że miałem możliwość zagrania u boku jednej z moich ulubionych francuskich aktorek - tak o partnerowaniu Juliette Binoche w filmie "Zakochana bez pamięci" mówi Matthieu Kassovitz.
 • "Zakochana bez pamięci"

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu...
 • "Cosmopolis"

  Eric Parker - 28-letni milioner i "złote dziecko" Wall Street - jadąc przez Manhattan, spostrzega nagle tablicę z kursami walut. Cyfry bardzo szybko idą w górę, a to może oznaczać tylko jedno - finansowe imperium Erica Parkera z każdym ruchem wskazówki zegara zbliża się do upadku...