Julianne Moore

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Julianne Moore (aktorka) ,

Artykuły - Julianne Moore (51)

 • Julianne Moore: Seks w filmach dotyczy tylko młodych ludzi

  Julianne Moore: Seks w filmach dotyczy tylko młodych ludzi

  Laureatka Oscara Julianne Moore skrytykowała obraz seksu obecny w filmach. Według niej czułości na dużym i małym ekranie za często dotyczą tylko młodych ludzi.
 • Julianne Moore: Profesjonalizm i kobiecość

  Julianne Moore: Profesjonalizm i kobiecość

  Jest wzorem naturalności, kobiecości i profesjonalizmu. W życiu uporządkowana i zorganizowana, na pierwszym miejscu stawia swoje rodzinne szczęście. Nie przeszkodziło jej to w zdobyciu Oscara i trzech Złotych Globów. Tak jak jej bohaterka Gloria Bell, Julianne Moore lubi zwyczajność. "Gloria chce tego, co każda z nas - żeby jej życie było pełne" - mówi.
 • Julianne Moore pokazała piękną córkę

  Julianne Moore pokazała piękną córkę

  Patrząc na Julianne Moore, trudno uwierzyć, że aktorka ma już 56 lat. Wciąż zachwyca oryginalną urodą, świetną sylwetką i pięknymi, rudymi włosami.
 • Julianne Moore z nagrodą na festiwalu w Wenecji

  Julianne Moore z nagrodą na festiwalu w Wenecji

  Franca Sozzani, włoska redaktor mody, zmarła w ubiegłym roku, będzie patronką nowej nagrody utworzonej na festiwalu filmowym w Wenecji. Nagroda będzie wyróżnieniem dla wybranej gwiazdy kina.
 • Robert De Niro znów u Davida O. Russella

  Robert De Niro znów u Davida O. Russella

  Robert De Niro i Julianne Moore zagrają główne role w serialu, którego twórcą będzie David O. Russell ("Poradnik pozytywnego myślenia", "American Hustle"). Tytuł i szczegóły fabuły na razie trzymane są w tajemnicy.
 • Jak stworzyć gwiazdę, czyli aktorki braci Coen

  Jak stworzyć gwiazdę, czyli aktorki braci Coen

  Na przestrzeni 22 lat swej kariery twórczej bracie Joel i Ethan Coen mieli okazję współpracować z najzdolniejszymi aktorkami w Hollywood. Przy okazji pomogli także odkryć kilka talentów. Oto lista kobiecych gwiazd, które wystąpiły w filmach reżysersko-scenopisarskiego duetu.
 • Julianne Moore czarnym charakterem w "Kingsman 2"?

  Julianne Moore czarnym charakterem w "Kingsman 2"?

  Trwają przygotowania do realizacji sequela filmu"Kingsman: Tajne służby", niespodziewanego hitu wytwórni Fox z 2015 roku. Rozmowy w sprawie objęcia roli antagonistki prowadzi zdobywczyni Oscara Julianne Moore.
 • Julianne Moore: Gwarancja jakości

  Julianne Moore: Gwarancja jakości

  Postaci Julianne Moore przedstawiać nie trzeba. Aktorka przechodzi w tej chwili jeden z najlepszych okresów w swojej karierze. Ten rok rozpoczęła zdobyciem Oscara za film "Motyl Still Alice". W listopadzie podziwiać ją mogliśmy w kasowym hicie "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2". Aktorka ma zatem powody do świętowania, szczególnie, że 3 grudnia kończy 55 lat!
 • Julianne Moore

  Urodzona 3 grudnia 1960 roku w Fort Bragg w Karolinie Północnej aktorka. W młodości planowała zostać lekarzem. Jako bibliofil zaczytywała się w kolejnych książkach i sztukach, dzięki którym spróbowała swych sił na scenie. Za namową nauczyciela postanowiła związać swą przyszłość z aktorstwem. Po ukończeniu szkoły pracowała jako kelnerka póki nie otrzymała roli w operze mydlanej "As the World Turns". Dzięki niej zyskała popularność i pewność siebie. Przełomem okazała się rola w "Na skróty" R
 • "Motyl. Still Alice" w polskich kinach!

  "Motyl. Still Alice" w polskich kinach!

  Julianne Moore wielokrotnie udowadniała, że jest aktorką wybitną, jednak to właśnie za rolę w filmie "Motyl. Still Alice" Amerykańska Akademia Filmowa przyznała jej Oscara (była to piąta nominacja gwiazdy). Produkcja teraz trafi na ekrany wybranych polskich kin.

Filmy - Julianne Moore (1)

 • Julianne Moore nie zamierza poddawać się zabiegom upiększającym

  Julianne Moore nie zamierza poddawać się zabiegom upiększającym. Zdobywczyni Oscara nie chce, aby jej twarz była wypełniona kosmetycznymi wypełniaczami. Aktorka od zawsze zachowuje nieskazitelną, porcelanową cerę. Aby chronić bladą skórę, Julianne od 23. roku życia codziennie używa kremu przeciwsłonecznego. 57-latka zdradziła też, że zaczynają pojawiać się u niej siwe włosy i musi częściej odwiedzać fryzjera.