Julianne Moore

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Julianne Moore (aktorka) ,

Artykuły - Julianne Moore (55)

 • Julianne Moore: Starzenie się to przywilej

  Julianne Moore: Starzenie się to przywilej

  Skończyła 60 lat i mogłaby narzekać na to, że najlepsze lata ma już za sobą bądź - jak wiele jej koleżanek z branży - mniej lub bardziej skutecznie maskować oznaki upływającego czasu. Jednak Julianne Moore nie tylko nie zamierza się odmładzać, ale jest zadowolona z tego, że widać po niej jej wiek. W niedawnym wywiadzie Julianne Moore zapewniła, że nie widzi w starzeniu się niczego negatywnego. Przeciwnie, uważa je za przywilej.
 • "Dear Evan Hansen": Kultowy musical na ekranie

  "Dear Evan Hansen": Kultowy musical na ekranie

  Miłośnicy musicali nie mogą narzekać w tym roku na brak nowości z tego gatunku. Na premierę czekają już filmowe ekranizacje "In the Heights" oraz "West Side Story", a teraz jeszcze opublikowany został zwiastun filmu "Dear Evan Hansen" ("Drogi Evanie Hansenie"), który zadebiutuje w kinach 24 września.
 • Julianne Moore i Amy Adams w ekranizacji słynnego musicalu

  Julianne Moore i Amy Adams w ekranizacji słynnego musicalu

  Julianne Moore i Amy Adams zagrają w filmie "Dear Evan Hansen", który będzie ekranizacją broadwayowskiego musicalu pod tym samym tytułem. Obie aktorki w sumie zdobyły aż dziesięć nominacji do Oscara. Może to szansa na kolejne nagrody?
 • Nowy film z Julianne Moore i Alicią Vikander nie trafi do kin

  Nowy film z Julianne Moore i Alicią Vikander nie trafi do kin

  Kolejnym tytułem, jaki z powodu pandemii COVID-19 nie pojawi się w kinach, będzie biograficzny film poświęcony Glorii Steinem. "The Glorias" z laureatkami Oscara: Julianne Moore i Alicią Vikander od 30 września w Ameryce Północnej dostępny będzie na platformie streamingowej Amazon Prime. Będzie go można również nabyć na innych serwisach premium VOD.
 • Julianne Moore: Seks w filmach dotyczy tylko młodych ludzi

  Julianne Moore: Seks w filmach dotyczy tylko młodych ludzi

  Laureatka Oscara Julianne Moore skrytykowała obraz seksu obecny w filmach. Według niej czułości na dużym i małym ekranie za często dotyczą tylko młodych ludzi.
 • Julianne Moore: Profesjonalizm i kobiecość

  Julianne Moore: Profesjonalizm i kobiecość

  Jest wzorem naturalności, kobiecości i profesjonalizmu. W życiu uporządkowana i zorganizowana, na pierwszym miejscu stawia swoje rodzinne szczęście. Nie przeszkodziło jej to w zdobyciu Oscara i trzech Złotych Globów. Tak jak jej bohaterka Gloria Bell, Julianne Moore lubi zwyczajność. "Gloria chce tego, co każda z nas - żeby jej życie było pełne" - mówi.
 • Julianne Moore pokazała piękną córkę

  Julianne Moore pokazała piękną córkę

  Patrząc na Julianne Moore, trudno uwierzyć, że aktorka ma już 56 lat. Wciąż zachwyca oryginalną urodą, świetną sylwetką i pięknymi, rudymi włosami.
 • Julianne Moore z nagrodą na festiwalu w Wenecji

  Julianne Moore z nagrodą na festiwalu w Wenecji

  Franca Sozzani, włoska redaktor mody, zmarła w ubiegłym roku, będzie patronką nowej nagrody utworzonej na festiwalu filmowym w Wenecji. Nagroda będzie wyróżnieniem dla wybranej gwiazdy kina.
 • Robert De Niro znów u Davida O. Russella

  Robert De Niro znów u Davida O. Russella

  Robert De Niro i Julianne Moore zagrają główne role w serialu, którego twórcą będzie David O. Russell ("Poradnik pozytywnego myślenia", "American Hustle"). Tytuł i szczegóły fabuły na razie trzymane są w tajemnicy.
 • Jak stworzyć gwiazdę, czyli aktorki braci Coen

  Jak stworzyć gwiazdę, czyli aktorki braci Coen

  Na przestrzeni 22 lat swej kariery twórczej bracie Joel i Ethan Coen mieli okazję współpracować z najzdolniejszymi aktorkami w Hollywood. Przy okazji pomogli także odkryć kilka talentów. Oto lista kobiecych gwiazd, które wystąpiły w filmach reżysersko-scenopisarskiego duetu.