Julia Wieniawa

Artykuły - Julia Wieniawa (86)

 • Wieniawa i Rozbicki w filmie Netfliksa "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"

  Wieniawa i Rozbicki w filmie Netfliksa "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"

  Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zagrali główne role w filmie Netfliksa "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Produkcja zadebiutuje w ofercie serwisu streamingowego 28 grudnia.
 • Julia Wieniawa pręży się na Zanzibarze

  Julia Wieniawa pręży się na Zanzibarze

  Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Zajmuje się aktorstwem oraz śpiewaniem.
 • Julia Wieniawa zachwyca formą

  Julia Wieniawa zachwyca formą

  Julia Wieniawa, choć ma dopiero 21 lat, jest w tym momencie jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. Jej instagramowy profil śledzi w tym momencie aż 1,8 mln użytkowników!
 • ​Julia Wieniawa: Kochanie, ja nie jestem idiotką

  ​Julia Wieniawa: Kochanie, ja nie jestem idiotką

  23 października odbył się wielki finał 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". W ostatnim odcinku tanecznego show na parkiecie zaprezentowały się dwie pary - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Po zaciętym pojedynku Kryształowa Kula powędrowała do 32-letniej modelki. A jak swoją przegraną skomentowała Julia Wieniawa. Padły zaskakujące słowa!
 • Julia Wieniawa: Wygrałam dla siebie "Taniec z Gwiazdami"

  Julia Wieniawa: Wygrałam dla siebie "Taniec z Gwiazdami"

  Petardina - bo tak o Julii Wieniawie mówi jej taneczny partner Stefano Terrazzino, idzie jak burza. Czego się chwyci, tam osiąga spektakularne sukcesy. Po emisji dwóch pierwszych odcinków "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zachwyciła tanecznym talentem. Jak szczerze przyznaje, kocha taniec. Cieszy się z powrotu na parkiet tanecznego show Polsatu z wielu powodów.
 • Julia Wieniawa śpi na planie? Aktorka pokazała zdjęcie!

  Julia Wieniawa śpi na planie? Aktorka pokazała zdjęcie!

  Julia Wieniawa podzieliła się z internautami zdjęciem z planu zdjęciowego. Młoda aktorka, w wieczorowym stroju, została uchwycona w kadrze podczas drzemki. Co na to fani? "Nawet jak śpisz, wyglądasz bosko" - czytamy w komentarzach.
 • Kłótnia Wieniawy i Opozdy. Królikowski wkroczył do akcji

  Kłótnia Wieniawy i Opozdy. Królikowski wkroczył do akcji

  Julia Wieniawa i Joanna Opozda mają za sobą ostrą wymianę zdań. Była i obecna partnerka Antka Królikowskiego "pokłóciły się" o sukienkę. W końcu do sprawy włączył się sam Królikowski.
 • Julia Wieniawa na plaży w Chałupach

  Julia Wieniawa na plaży w Chałupach

  Julia Wieniawa wyruszyła nad polskie morze. Jej zdjęcia z plaży w Chałupach zachwyciły internautów. "Najpiękniejsza" - piszą wniebowzięci fani aktorki.
 • Julia Wieniawa w "Top Model"

  Julia Wieniawa w "Top Model"

  Na początku lipca ruszyły nagrania do 9. edycji programu "Top Model". Wśród gości specjalnych show znajdzie się aktorka Julia Wieniawa.
 • Julia Wieniawa topless! "Ubrana w litery"

  Julia Wieniawa topless! "Ubrana w litery"

  To zdjęcie z pewnością sprawiło, iż serca internautów zabiły mocniej. Julia Wieniawa opublikowała w sieci gorącą, wakacyjną fotografię, na której pojawiła się bez stanika! "Ubrana tylko w litery" - przyznała sama gwiazda, zasłaniając swoje wdzięki książką.

Zdjęcia - Julia Wieniawa (13)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa z maksymalną oceną jurorów

Filmy - Julia Wieniawa (16)

 • Julia Wieniawa: Edyta wygrała zasłużenie

  „Uważam, że Edyta wygrała zasłużenie, zrobiła ogromny rozwój” – tak Julia Wieniawa skomentowała swoją porażkę w finale „Tańca z Gwiazdami”. Aktorka musiała uznać wyższość modelki Edyty Zając.
 • Julia Wieniawa: Duszą urodziłam się w latach 20. XX wieku

  „Uważam, że duszą urodziłam się w tamtych czasach” – Julia Wieniawa przyznała, że świetnie czuła się w stylistyce lat 20. XX wieku, w klimacie której osadzony był jej występ ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami”. „W tamtych czasach bardzo podobało mi się to, że wszystkie relacje międzyludzkie były o wiele głębsze […] nie było telefonów […]. Wszystko było bardziej wartościowe” – dodała aktorka.
 • Julia Wieniawa narzeka na muzykę w „TzG”: Była jednostajna

  Pierwszy po przerwie spowodowanej pandemią występ w „Tańcu z Gwiazdami” faworytka show Julia Wieniawa nie zaliczy do zbyt udanych. Jurorzy narzekali na zbyt małą dynamikę jej jive’a. – Nienawidzę zrzucać winę na kogoś [innego], ale niestety ta muzyka [do tańca] była bardzo jednostajna. Ciężko było zachować rytm jive’a – aktorka poskarżyła się w rozmowie z Pomponikiem. – Takie odcinki też się zdarzają – dodała Wieniawa.
 • Julia Wieniawa o debiucie w "Tańcu z Gwiazdami"

  Jak Julia Wieniawa ocenia swój pierwszy występ w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami"? Nie zjadła jej trema? W trakcie ocen Iwona Pavlović zauważyła bowiem zdenerwowanie aktorki. "Julia Presja Wieniawa, wyluzuj!" - zaapelowała do gwiazdy. "Tańczyłaś dobrze" - dodała.