Julia Roberts

Artykuły - Julia Roberts (193)

 • "Bilet do raju" Julii Roberts i George'a Clooneya

  "Bilet do raju" Julii Roberts i George'a Clooneya

  Jak poinformowała wytwórnia Universal na swojej oficjalnej stronie internetowej, komedia romantyczna "Ticket to Paradise" wejdzie do kin 30 września 2022 roku. Na tę datę czekać będzie zapewne wielu miłośników dziesiątej muzy. Wszak główne role w tym obrazie zagrają Julia Roberts i George Clooney.
 • Julia Roberts, George Clooney, Helen Mirren. Nowe filmy wielkich gwiazd

  Julia Roberts, George Clooney, Helen Mirren. Nowe filmy wielkich gwiazd

  We wrześniu 2022 roku - premiera kinowa. Prace ruszają już teraz. Chodzi o komedię romantyczną "Bilet do raju" - "Ticket to Paradise" - z gwiazdorską obsadą. Główne role zagrają Julia Roberts i George Clooney. A Helen Mirren wcieli się w postać Goldy Meir w filmie "Golda". Wkrótce ruszą zdjęcia do tej produkcji.
 • Julia Roberts: Najpiękniejszy uśmiech świata

  Julia Roberts: Najpiękniejszy uśmiech świata

  Mało kto wie, że filmy, w których zagrała Julia Roberts, zarobiły na całym świecie w sumie już 2,5 miliarda dolarów. We wtorek Polsat Seriale przypomni jeden z nich - "Zakładnika z Wall Street" Jodie Foster, w którym gwiazda kina pojawiła się u boku George'a Clooneya.
 • Julia Roberts i George Clooney znowu razem

  Julia Roberts i George Clooney znowu razem

  Choć George Clooney i Julia Roberts mają w swojej filmografii udział w kilku komediach romantycznych, to nigdy jeszcze nie zagrali w takim filmie razem. Teraz się to zmieni. Wszystko za sprawą obrazu "Ticket to Paradise", którego będą również producentami.
 • Jak namówił Julię Roberts do występu w "Przyjaciołach"?

  Jak namówił Julię Roberts do występu w "Przyjaciołach"?

  Przy okazji rozmowy o zbliżającym się Super Bowl, czyli meczu o mistrzostwo NFL, twórcy kultowego sitcomu "Przyjaciele" opowiedzieli o kulisach powstania słynnego odcinka zatytułowanego "Ten po Superpucharze". Gościnnie wystąpiła w nim Julia Roberts. Okazuje się, że Matthew Perry, czyli serialowy Chandler, musiał się nieźle nagimnastykować, by przekonać gwiazdę "Pretty Woman" do udziału w serialu.
 • Reese Whiterspoon będzie pracować ze swoją idolką

  Reese Whiterspoon będzie pracować ze swoją idolką

  Reese Whiterspoon i Julia Roberts połączą siły, tworząc nowy serial "The Last Thing He Told Me". Pierwsza z nich będzie producentką, a druga zagra główną rolę. Z tego projektu niezwykle cieszy się Whiterspoon, która przyznaje, że od dzieciństwa marzyła o tym, żeby kiedyś współpracować z gwiazdą filmu "Pretty Woman".
 • Nicole Kidman chciała zagrać w "Notting Hill"

  Nicole Kidman chciała zagrać w "Notting Hill"

  Laureatka Oscara i czterech Złotych Globów w ostatnim wywiadzie wróciła wspomnieniami do okresu, gdy jej kariera w Hollywood dopiero nabierała rozpędu. I zdradziła, że pod koniec lat 90. bardzo chciała wystąpić w komedii romantycznej, która dziś jest jednym z klasyków tego gatunku. Jaki to film? Gwiazda "Godzin" i "Wielkich kłamstewek" marzyła o tym, by zagrać u boku Hugh Granta w "Notting Hill". Kidman powiedziała też, dlaczego nie dostała tej roli. "Nie byłam wtedy ani wystarczająco znana, ani dość utalentowana" – stwierdziła.
 • Julia Roberts i Daniel Moder: Znaleźli swój port

  Julia Roberts i Daniel Moder: Znaleźli swój port

  Wielka gwiazda i operator kamery. Mało kto wierzył, że ten związek przetrwa. Teraz Julia Roberts i Daniel Moder obchodzą 18. rocznicę ślubu i nikt nie ma wątpliwości, że to miłość, której nie pokona żaden sztorm.
 • Denzel Washington i Julia Roberts: Spotkanie po 30 latach

  Denzel Washington i Julia Roberts: Spotkanie po 30 latach

  W 1993 roku na ekrany kin trafił oparty na motywach książki Johna Grishama thriller "Raport Pelikana". Główne role zagrali w nim Julia Roberts i Denzel Washington. Teraz, blisko trzydzieści lat później, oboje po raz kolejny spotkają się na ekranie. Zagrają główne role w zakupionym właśnie przez Netflix filmie "Leave The World Behind".
 • Julia Roberts: Najpiękniejszy uśmiech współczesnego kina

  Julia Roberts: Najpiękniejszy uśmiech współczesnego kina

  Pretty woman, Erin Brockovich i Dzwoneczek - Julia Roberts z każdej swej roli potrafi uczynić wyjątkową kreację. 28 października aktorka o zniewalającym uśmiechu skończyła 52 lata.

Zdjęcia - Julia Roberts (11)

 • film.interia.pl
  Modowe kontrowersje na festiwalu w Cannes
 • film.interia.pl
  Złote Globy: Najbardziej pamiętne kreacje
 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki 2017
 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki 2016
 • film.interia.pl
  Julia Roberts: Pierwszy raz w Cannes
 • film.interia.pl
  Julia Roberts: Pierwszy raz w Cannes

Filmy - Julia Roberts (2)

 • "Królewna Śnieżka"

  Zła macocha zabija ojca Śnieżki, a następnie niszczy królestwo. Śnieżka musi się sprzymierzyć z siedmioma kłótliwymi krasnoludkami by odzyskać to, co się jej należy...
 • "Larry Crowne - uśmiech losu"

  Zdobywcy Oscara Tom Hanks ("Filadelfia", "Forrest Gump") oraz Julia Roberts ("Erin Brockovich") w niezwykłym filmie o tym, jak życie w najmniej oczekiwanych momentach potrafi przynieść największe niespodzianki.