Julia Pietrucha

Artykuły - Julia Pietrucha (106)

Filmy - Julia Pietrucha (10)

 • Julia Pietrucha: Nauczyłam się znikania

  Aktorka i piosenkarka będąca u szczytu popularności swego czasu zdecydowała się na, zdaniem wielu, niezrozumiały krok. Postanowiła na kilka miesięcy zawiesić swoje życie zawodowe i udać się na długą podróż po Azji. W rozmowie z naszym dziennikarzem Julia zdradziła czego nauczyła się podczas wspomnianej wyprawy.
 • Julia Pietrucha: Nie rzucam aktorstwa, ale teraz skupiam się na muzyce

  Gwiazda serialu „Blondynka” nie zamierza rezygnować z kariery aktorskiej. Obecnie najważniejsza jest jednak dla niej muzyka. Nagrała swoją debiutancką płytę i przygotowuje się do promujących ją koncertów. W trasę wyruszy najprawdopodobniej jesienią tego roku. Julia Pietrucha zdobyła popularność dzięki tytułowej roli w serialu „Blondynka” emitowanym na antenie TVP1. W 2014 roku w roli Sylwii Kubus zastąpiła ją Joanna Moro, a Pietrucha zniknęła z małego ekranu. Przez pół roku podróżowała po Azji wraz z mężem Ianem Dowem, a przez kolejnych kilka miesięcy pracowała nad swoją debiutancką płytą. Wbrew doniesieniom medialnym nie zamierza jednak rezygnować z kariery aktorskiej.
 • Julia Pietrucha jako Britney Spears

  Już w najbliższą sobotę, 22 marca, Julia Pietrucha wcieli się w Britney Spears i zaśpiewa jej wielki przebój "...Baby One More Time". A wszystko to w programie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”!
 • Iwona Guzowska bije Julię Pietruchę!

  Iwona Guzowska, mistrzyni świata w kickboxingu oraz w boksie zawodowym i jednocześnie posłanka, wcieli się w rolę kryminalistki Darii w trzeciej serii serialu „Galeria”. To właśnie z nią celę dzielić będzie Anita (Julia Pietrucha), która wzięła na siebie całą winę za spowodowanie wypadku, którego sprawcą był w istocie Patryk. Nie spodziewała się, że będą ją czekać aż takie konsekwencje... Dla Anity pobyt w areszcie to szok. Już pierwsze spotkanie z Darią wzbudza w niej strach. Daria w końcu pokaże jej, kto rządzi w ich celi - i skatuje Julię Pietruchę.