Julia Kamińska

Artykuły - Julia Kamińska (144)

 • Julia Kamińska zadała fanom pytanie

  Julia Kamińska zadała fanom pytanie

  Julia Kamińska zdobyła popularność dzięki tytułowej roli w serialu „BrzydUla”. Choć nie skończyła studiów aktorskich, dobrze radzi sobie w tym zawodzie.
 • Maja Hirsch: Czy pokazała za dużo?

  Maja Hirsch: Czy pokazała za dużo?

  Aktorka pojawiła się na drugich urodzinach salonu kosmetycznego „Spiękniej”. Maja była tak podekscytowana, że nie dopilnowała jednego szczegółu.
 • Julia Kamińska: Posiadanie dziecka jest moją prywatną decyzją

  Julia Kamińska: Posiadanie dziecka jest moją prywatną decyzją

  Julia Kamińska zdobyła popularność dzięki serialowi "BrzydUla", w którym wcielała się w główną rolę. Choć nie skończyła studiów aktorskich, jej kariera nabrała rumieńców.
 • Julia Kamińska zachwyca się ukochanym

  Julia Kamińska zachwyca się ukochanym

  Julia Kamińska nie jest profesjonalną aktorką, ale świetnie radzi sobie na scenie i przed kamerą. Debiutowała w serialu komediowym „BrzydUla”.
 • Julia Kamińska zmieniła drastycznie fryzurę

  Julia Kamińska zmieniła drastycznie fryzurę

  Julia Kamińska zdobyła ogromną popularność dzięki roli tytułowej „BrzydUli”. Choć nigdy nie skończyła studiów aktorskich, wzięła udział w wielu filmowych i serialowych produkcjach.
 • Julia Kamińska: Nie boję się kontrowersyjnych ról

  Julia Kamińska: Nie boję się kontrowersyjnych ról

  Julia Kamińska chętnie wystąpiłaby w filmie o kontrowersyjnej tematyce. Twierdzi, że nie boi się tego rodzaju ról, rzadko są jej jednak proponowane. Aktorka nie wyklucza, że dzieje się tak, ponieważ filmowcy kojarzą ją z komediowym repertuarem.
 • Julia Kamińska: Panna z mokrą głową

  Julia Kamińska: Panna z mokrą głową

  Filmowe sceny w deszczu - jakże romantyczne i malownicze. Ale jakże niewdzięczne dla aktorów! Julia Kamińska musiała stawić czoła urwaniu chmury, wywołanemu przez deszczownicę, na planie komedii romantycznej "Narzeczony na niby".
 • Julia Kamińska zachwyca na premierze

  Julia Kamińska zachwyca na premierze

  Do polskich kin wchodzi właśnie komedia romantyczna w reż. Bartosza Prokopowicza pt. „Narzeczony na niby”. W produkcji zobaczymy plejadę polskich gwiazd, m.in. Piotra Adamczyka, Sonię Bohosiewicz czy Piotra Stramowskiego.
 • Julia Kamińska chwali się formą

  Julia Kamińska chwali się formą

  Julia Kamińska jest jedną z najsympatyczniejszych polskich aktorek. Choć nigdy nie studiowała aktorstwa, świetnie radzi sobie w branży od niemal 10 lat.
 • Julia Kamińska: Otworzyła salon piękności

  Julia Kamińska: Otworzyła salon piękności

  Aktorka Julia Kamińska, której popularność przyniósł serial "Brzydula", otworzyła na warszawskim Muranowie swój salon piękności - pracownię fryzur i makijażu. To właśnie tam przeszła metamorfozę do nowej roli w filmie "Narzeczony na niby".

Zdjęcia - Julia Kamińska (120)

Filmy - Julia Kamińska (11)

 • Julia Kamińska: Posiadanie dziecka jest moją prywatną decyzją

  Julia Kamińska przyznała, że jej sytuacja zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym stała się stabilna. Spełnia się jako aktorka i szefowa salonu fryzjersko-kosmetycznego i od lat jest związana z tym samym partnerem. Czy zatem przyszła pora na dziecko? - Mam jakąś określoną pozycję i nie narzekam - wyznała. - Posiadanie bądź nieposiadanie potomstwa jest moją prywatną decyzją - dodała.
 • Julia Kamińska: Nie boję się kontrowersyjnych ról

  Julia Kamińska chętnie wystąpiłaby w filmie o kontrowersyjnej tematyce. Twierdzi, że nie boi się tego rodzaju ról, rzadko są jej jednak proponowane. Aktorka nie wyklucza, że dzieje się tak, ponieważ filmowcy kojarzą ją z komediowym repertuarem.
 • "Narzeczony na niby": Julia Kamińska [EPK]

 • Julia Kamińska właścicielką salonu fryzjerskiego

  Zdaniem Julii Kamińskiej aktorstwo nie daje poczucia bezpieczeństwa, warto więc szukać dodatkowego źródła dochodów. Dlatego zdecydowała się otworzyć wraz z koleżanką salon fryzjerski.