jubileusz

Artykuły - Jubileusz (349)

 • Big Cyc: Jubileusz z bójką

  Big Cyc: Jubileusz z bójką

  Wydaną w maju płytą "Big Cyc wiecznie żywy" ten zespół świętuje swoje 25-lecie. Krzysztof Skiba opowiada nam, że wybór piosenek na ten album nie był łatwym procesem...
 • "Barwy szczęścia": Jubileusz

  "Barwy szczęścia": Jubileusz

  Ekipa "Barw szczęścia" ma powód do dumy i radości. W Wilanowie nakręcono jubileuszowy, 1000. odcinek bijącego rekordy popularności serialu TVP 2. Widzowie zobaczą go jesienią br.
 • Barciś nie lubi jubileuszy

  Barciś nie lubi jubileuszy

  W tym roku mija 35 lat od chwili, kiedy Artur Barciś, czyli Arkadiusz Czerepach z "Rancza", po raz pierwszy stanął na profesjonalnej scenie. Uwielbiany przez widzów aktor nie zamierza jednak w jakiś szczególny sposób świętować 35-lecia swej pracy artystycznej, bo nie lubi... jubileuszy!
 • Wielki jubileusz Listy Niezapomnianych Przebojów

  Wielki jubileusz Listy Niezapomnianych Przebojów

  W niedzielę (28 kwietnia) na antenie Radia Kraków pojawi się tysięczne wydanie Listy Niezapomnianych Przebojów.
 • Roman Kłosowski: To już 60 lat!

  Roman Kłosowski: To już 60 lat!

  Roman Kłosowski, najbardziej znany z roli niezapomnianego technika budowlanego Romana Maliniaka w serialu "Czterdziestolatek", świętował będzie swój jubileusz. Już w sobotę, 23 marca, odbędzie się wyjątkowy spektakl z okazji 60-lecie pracy artystycznej aktora.

Filmy - Jubileusz (7)

 • Wielka Brytania. Jubileusz słynnego domu aukcyjnego

  Dom aukcyjny Sotheby's, założony w 1744 roku w Londynie, świętuje w tym roku 270 lat swego istnienia. Jest to jeden z największych domów aukcyjnych na świecie.
 • Krystyna Janda nie chce świętować jubileuszu

  W tym roku przypada rocznica 40-lecia pracy twórczej Krystyny Jandy. Aktorka nie planuje jednak świętowania jubileuszu. Pochłonięta jest promocją niedawno wznowionej książki i pracą w teatrze. – Ktoś mi powiedział niedawno, że sprawdził w dokumentach ZASP-u i faktycznie w tym roku mija 40 lat, ale jakoś nie zwróciłam na to uwagi – mówi artystka.
 • Ewa Drzyzga o "Rozmowach w Toku"

  "Rozmowy w Toku" już od 12 lat towarzyszą Polakom. 28 lutego wyemitowany zostanie 2000. odcinek. Jego bohaterką będzie Marina Nemat, która przeszła piekło irańskiego więzienia. O tym, co jeszcze czeka nas w jubileuszowym wydaniu, opowiada Ewa Drzyzga.
 • Cezary Pazura: 25 lat minęło

  Rok 2011 przepracowałem bardzo mocno - mówi obchodzący jubileusz 25-lecia pracy artystycznej Cezary Pazura. - Wolę jednak obchodzić wszystkie rocznice w pracy, niż siedząc.