juarez

Artykuły - Juarez (40)

 • Miasto martwych kobiet

  Miasto martwych kobiet

  Przygraniczne Ciudad Juarez to najbardziej niebezpieczne miejsce na Ziemi. Życie jest tu wyjątkowo tanie.
 • Meksyk: 14 zabitych w ataku na prywatce

  Do 14 wzrosła liczba zabitych, a do 20 liczba rannych w ataku grupy uzbrojonych mężczyzn, którzy wtargnęli na przyjęcie w jednym z domów w Ciudad Juarez na północy Meksyku - poinformowały w niedzielę meksykańskie władze.
 • Masakra na przyjęciu w "mieście zbrodni"

  Masakra na przyjęciu w "mieście zbrodni"

  Nieznani napastnicy wtargnęli w piątek na prywatne przyjęcie w Ciudad Juarez, przy granicy z USA i zastrzelili sześć osób - poinformowała w sobotę policja. Atak jest prawdopodobnie dziełem karteli narkotykowych.
 • Vela i Juarez zawieszeni przez federację meksykańską

  Vela i Juarez zawieszeni przez federację meksykańską

  Dwóch piłkarzy reprezentacji Meksyku - Carlos Vela i Efrain Juarez - zostali zawieszeni przez tamtejszą federację na pół roku za udział w całonocnej zabawie po meczu towarzyskim z Kolumbią (1-0), który odbył się 7 września w Monterrey.
 • Meksyk: Zginął dziennikarz zaatakowany przez gang

  Uzbrojeni napastnicy zaatakowali w czwartek dwóch fotoreporterów z gazety Diario de Juarez w graniczącym z USA mieście Ciudad Juarez; zginął jeden z zaatakowanych, drugi dziennikarz jest ciężko ranny - poinformował dyrektor dziennika Pedro Torres.
 • Meksyk: Kolejny śmiertelny rekord w Juarez

  25 osób zostało zabitych w ciągu jednego dnia w serii strzelanin wywołanych przez gangi narkotykowe w Juarez na północy Meksyku.
 • Niespokojnie w Meksyku

  Strzelanina między gangami narkotykowymi sparaliżowała w piątek meksykańskie miasto Nuevo Laredo, położone przy granicy z USA. Wcześniej w pobliżu miasta Ciudad Juarez eksplodował samochód-pułapka.
 • Meksyk: Krwawa pułapka na policję

  Uzbrojeni napastnicy w Ciudad Juarez wciągnęli w piątek w pułapkę dwa samochody policyjne; zginęło siedmiu policjantów i przechodzień, 17-letni chłopiec. Wcześniej agencja AP podała, że przypadkową ofiarą była dziewczyna. Dwóch policjantów jest w stanie krytycznym - podaje AP.
 • Meksyk: Starcia między kartelami - 28 zabitych

  28 osób zginęło w środę w starciach między kartelami narkotykowymi północnego Meksyku - poinformowały meksykańskie władze.
 • Rzeź w Meksyku: Mordowali w klinice

  Rzeź w Meksyku: Mordowali w klinice

  W najniebezpieczniejszym mieście Meksyku, półtoramilionowym Ciudad Juarez nad Rio Grande, na granicy z USA, gangi narkotykowe dokonały w środę 24 morderstw, zabijając m.in. dziesięć osób przechodzących kurację odwykową w ośrodku dla narkomanów.